Hlavička stránky
Logo obchodu imago.cz

imago.cz

98 % spokojených zákazníků

2 742 hodnocení za 2 roky
Obchod má celkem 48 591 hodnocení.
Spokojenost v posledních 6 měsících
pro.led.úno.bře.dub.kvě.0 %100 %

Hodnocení obchodu

Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.

bjgrimoaripřed 2 lety
Doporučuji obchod

Komunikace, rychlost, spolehlivost a přehlednost e-shopu.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
josefjeriepřed 2 lety
Doporučuji obchod, ale...

Cenu

Moc dlouho trvá doprava

imago.czZobrazit reakci obchodu imago.cz
Nahlásit
Nahlásit recenzi
Janapřed 2 lety
Doporučuji obchod

Kvalitní kůže, dobré ceny, rychlost dodání.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Kamilpřed 2 lety
Doporučuji obchod

Skvělá paleta pro modeláře

Nahlásit
Nahlásit recenzi
jolana.razlovapřed 2 lety
Doporučuji obchod

rychlost

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 2 lety
Doporučuji obchod

Kvalita,rychlost, diky

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Jana.frajtovapřed 2 lety
Doporučuji obchod

Nakupuji tu pravidelně, skvělý obchod!

Nahlásit
Nahlásit recenzi
s.crkvovapřed 2 lety
Doporučuji obchod

rychlost dodání

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Milenapřed 2 lety
Doporučuji obchod

Kvalitní zboží, které jinde neseženu. Rychlé dodání.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
hermannovatynapřed 2 lety
Doporučuji obchod

Rychlé dodání

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Luciepřed 2 lety
Nedoporučuji obchod

Komunikace Doručení

Kvalita zboží bohužel mizerná u obou kusů objednaného zboží. 1) "Zvětšovací brýle" jsou ve skutečnosti ZMENŠOVACÍ a ihned po vybalení jim upadly obě postranice. Je to zřejmě záměr, dají se nasadit zpět, ale vůbec nedrží, takže si posunete brýle na nose a ty se rozpadnou. Navíc na nich byly zbytky lepidla po nějaké nálepce a přišly v rozstřiženém balení, takže mám podezření, že jsem je dostala po někom, kdo je rozbalil, vyzkoušel a ze stejných důvodů vrátil. 2) Šaty pěkné barvy, hezký materiál, ale ten, kdo je šil, měl asi nasazené ty zmenšovací brýle: odbyté křivé švy, trčící nitě, přední a zadní díl sesazený tak, že barevný pas nesedí o víc než půl centimetru. Raglánový rukáv končí ve špatném úhlu, vypadá to ošklivě. Takhle si tedy ušití "s láskou a péčí" nepředstavuji. Jsem zklamaná a obojí vracím. Vzhledem ke všem těm pozitivním recenzím obchodu si nejsem jistá, jestli jsou ostatní zákazníci tak nenároční, nebo jsem měla takovou smůlu, ale zkoušet to znovu nebudu a nedoporučuji. Škoda.

imago.czZobrazit reakci obchodu imago.cz
Nahlásit
Nahlásit recenzi
blazekpřed 2 lety
Doporučuji obchod

Rychlost dodání, skvělá komunikace.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
tomaspřed 2 lety
Doporučuji obchod

Kvalitní zpracování Rychlost dodání Komunikace

Nahlásit
Nahlásit recenzi
petula.jiraskovapřed 2 lety
Doporučuji obchod

Rychlost, komunikace

Nahlásit
Nahlásit recenzi
matejkdyrpřed 2 lety
Doporučuji obchod

Rychlost dodání, komunikace ohledně stavu objednávky, velký výběr zboží

Nahlásit
Nahlásit recenzi
lukasulukaspřed 2 lety
Doporučuji obchod

skvělí personál

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 2 lety
Doporučuji obchod

Kvalitu zboží.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
orcpřed 2 lety
Doporučuji obchod, ale...

Dodací doba. Chápu, že dostupnost byla na objednání, ale měsíc je skoro hodně dlouhá doba. Také možnost přiobjednání jiného insertu od téže firmy bylo vyhodnoceno jako nemožné, což mě poněkud zklamalo.

imago.czZobrazit reakci obchodu imago.cz
Nahlásit
Nahlásit recenzi
j.malakovapřed 2 lety
Doporučuji obchod

rychlé vyřízení a dodání

Nahlásit
Nahlásit recenzi
ondrej.maturapřed 2 lety
Doporučuji obchod

přehledný obchod rychlé dodání kvalitní zboží

Nahlásit
Nahlásit recenzi

Doprava

GLSZásilkovna (na adresu)

Výdejní místa

Vlastní místaZásilkovnaGLS ParcelShopBalíkovna

Kontaktní údaje