Hlavička stránky
Logo obchodu imago.cz

imago.cz

98 % spokojených zákazníků

2 742 hodnocení za 2 roky
Obchod má celkem 48 591 hodnocení.
Spokojenost v posledních 6 měsících
pro.led.úno.bře.dub.kvě.0 %100 %

Hodnocení obchodu

Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.

za.rpřed měsícem
Doporučuji obchod

Rychlost

Nahlásit
Nahlásit recenzi
eflyzka19před měsícem
Doporučuji obchod

Dobrý výběr produktů

zásilka ještě nepřišla

imago.czZobrazit reakci obchodu imago.cz

Ahoj, děkuji za hodnocení eshopu. Dle záznamu z 11.5. vidím, že doručení objednávky proběhlo úspěšně. Ať ti 20k přinese hodně úspěšných hodů! S pozdravem Pavla z imago

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Jiri Sislakpřed měsícem
Doporučuji obchod

Mterial i vašíochotu.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
MAU02před měsícem
Doporučuji obchod

Vše ok,rychlost dodání a kvalita poháru,je pěkný a dobře se z něj pije je obj.300.ml.spokojenost.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
kyblikpřed měsícem
Doporučuji obchod

rychle dodani velky vyber

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Kuchvejcovpřed měsícem
Doporučuji obchod

široká nabídka,rychlé dodání

Nahlásit
Nahlásit recenzi
wewi.wewpřed 2 měsíci
Doporučuji obchod

Využití Twisto, operativní komunikace, dobrá domluva a rychlost doručení

Ne vždy je na stránkách opravdu aktuální nabídka a též by bylo fajn aby bylo možno si nějaké věci předoblednat či jich mít naskladněno více kusů - například spony, kování, věci co se prodávají na počet spíš než na kusy.. Na prodejně je i dost nešikovná otevírací doba pro pracující kteří by ji rádi navštívili, ale jsou nuceni dorazit až po zaměstnání, které mají i třeba mimo Ostravu. Kdyby byla šikovnější (delší) využíval bych mnohem víc možnost vyzvednutí tam. Ideálně delší, klidně by stačilo ji mít odpolední a večerní. To využijí i studenti.

imago.czZobrazit reakci obchodu imago.cz

Ahoj, moc děkuji za detailní recenzi. Co se týče skladovosti zboží, určitě máš pravdu, ovšem limitují nás skladové prostory a rozpočet pro nákup zásob. Tedy u prodávaného zboží máme zásoby větší než u zboží, které jde na odbyt méně. Otvírací doba je výsledek kompromisu mezi přáním zákazníků a našimi možnostmi. Ideální otvíračka pro všechny by byla 12 hodinová, od 8 do 20. Na to ovšem nemáme kapacitu a nevyplatilo by se nám to. Pavla z imago

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Lafrpřed 2 měsíci
Doporučuji obchod

Rychlost dodání Dobře zabaleno

Nahlásit
Nahlásit recenzi
berkapřed 2 měsíci
Doporučuji obchod

dobrý výběr, rychlé dodání

Nahlásit
Nahlásit recenzi
jos.semradpřed 2 měsíci
Doporučuji obchod

Bezproblémový obchod

Nahlásit
Nahlásit recenzi
daaada1969před 2 měsíci
Doporučuji obchod

Velký výběr zboží. Rychlost dodání.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
novakmacekpřed 2 měsíci
Doporučuji obchod

Nakupuji zde ráda. Super zboží, bezva nápady.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
jiri.merganicpřed 2 měsíci
Doporučuji obchod, ale...

Rychlost doručení, přehlednost stránek, výběr zboží

Objednávka nejde upravit před naskladněním a expedicí

Nahlásit
Nahlásit recenzi
J.S.Princpřed 2 měsíci
Doporučuji obchod

Dobrá domluva, zboží odpovídá a dorazilo v pořádku.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
sharkuslppřed 2 měsíci
Doporučuji obchod

Kvalita zboží i krabice odesláno ihned vše v pořádku

Nahlásit
Nahlásit recenzi
klara.palinkaspřed 2 měsíci
Doporučuji obchod

rychlé doručení, dobře zabaleno

Nahlásit
Nahlásit recenzi
radkagruberpřed 2 měsíci
Doporučuji obchod

Perfektní spolupráce a rychlé vyřízení

Nahlásit
Nahlásit recenzi
marillasantharapřed 2 měsíci
Doporučuji obchod

Vstřícnost, rychlá a milá komunikace, vše se vyřeší. Obvykle nejsou žádné problémy k řešení.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
magdalenapřed 2 měsíci
Doporučuji obchod

Komunikace, rychlé dodání

Nahlásit
Nahlásit recenzi
capkkapřed 2 měsíci
Doporučuji obchod

Všechno super, oceňuji rychlost, skvělou komunikaci a velkou vstřícnost.

Nahlásit
Nahlásit recenzi

Doprava

GLSZásilkovna (na adresu)

Výdejní místa

Vlastní místaZásilkovnaGLS ParcelShopBalíkovna

Kontaktní údaje