dodání nádherných koženkových dveří na míru
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
PROTOŽE ZBOŽÍ JSEM CHTĚLA ZAPLATIT NA DOBÍRKU,TAK JSEM ZBOŽÍ NEDOSTALA.
Pani nam vyborne poradila pri volbe shrnovacich dveri, moc dekujeme
Deklarují zboží skladem, požadují platbu předem - teprva po zaplacení se dozvíte, že zboží skladem není a bude třeba do týdne. Když se proti tomu ohradíte, odpovědí od majitelky je arogantní email. Doporučuji všem si před jakoukoliv objednávkou ověřit, zda je zboží skutečně na skladě.
Zobrazit reakci obchodu Petromila.czDodané zboží odpovídalo objednávce a funkční.
Nebyl dodržen přislíbený termín doručení a urgované opoždění dodávky bylo paní Látalovou zcela naivně svalováno na přepravní službu. Ta přitom následně svoji roli zvládla za 27 hodin ! (viz protokol).
Škoda. Chybu může udělat každý, ale měl by umět ji přiznat a i se za ni omluvit. Dodaná roleta byla kvalitní a funkční
Příjemná komunikace, pomohli mi s upřesněním objednávky. Zboží doručeno ve sjednaný den a v pořádku.
Super komunikace a zvlaště děkuji za upozornění při mém chybném zaměření,kdyby mě paní neupozornila na chybu měl bych velmi atypické sítě do oken )))
Odstoupili jsme od smlouvy v zákonné lhůtě 14 dnů a zboží jsme na vlastní náklady vrátili, obchod nereaguje a peníze nevrátil. Musíme věc řešit přes právníky. Zboží je na pohled velmi nekvalitní, návod k montáži chyběl.
Zobrazit reakci obchodu Petromila.czVše v naprostým pořádku, byla jsem s nákupem spokojená a paní je moc milá :)
superní péče o zákazníky a komunikace. Zboží bylo na míru a líbilo se mi, že mi paní poradila a doporučila.
- možnosť objednať presný rozmer podľa vlastnej potreby,
- možnosť výpočtu ceny-veľmi jednoduché a prehľadné,
- vynikajúca ochota zo strany obchodu, prekvapivo rýchla dodávka podľa prísľubu obchodu- 10 hviezdičiek za všetko
Než jsme udělali objednávku, byla paní vstřícná, poté co zboží dorazilo a objevil se problém, absolutní neochota.
Neochota při řešení problému se zbožím. Paní Látalová jistě bude mít spoustu argumentů, jak bylo vše jinak, naši e-mailovou komunikaci mám stále uloženou. Když rolety dorazily, snažili jsme se je namontovat. Bohužel návod, který nám byl zaslán mailem byl hodně obecný, pouze na jeden typ oken. Máme okna Langer, které mají jiné zkosení, než bylo v návodu, takže nebylo jasné, jak a kam přesně rolety namontovat. Na naše cílené dotazy doprovázené fotografiemi okna a rolet nám paní Látalová poradila, ať si v okolí seženeme nějakého kutila, který nám rolety pomůže namontovat. O konzultaci s technikem nechtěla ani slyšet, naštěstí mají na stránkách telefonní číslo. Pán mi po telefonu ochotně poradil a vše vysvětlil. Bohužel jsme zjistili, že rolety jsou delší než naše okna, což se vyřešilo - po dlouhém dopisování a dohadování rolety zúžili, což jsme si museli zaplatit, takže pro nás bohužel další peníze navíc. Rolety jsou vyráběné ve firmě Kasko, paní Látalová je pouze přeprodává, takže není schopná, ani ochotná poradit, pokud máte problém s instalací. Na to si musíte sehnat, jak sama radí, nějakého kutila z okolí. Tuto firmu už nikdy více.
rychlost, přehlednost, ochota
Nemám žádné negativní připomínky,velmi příjemná a rychlá komunikace s e - shopem,zboží bylo dodáno přesně podle domluvy.
Poslali email, že dodání nestihnou v termínu.
Místo barvy béžové poslali bílé, horní pojezdová lišta o 2 cm delší, spodní část dveří otřesně ukončené - koženka křivě ustřižená a prošití žádným způsobem nedokončené, nitě jen ledabyle trčí. Celkově velké zklamání.
nemám připomínky se vším spokojená
zboží dodáno brzo
Za nás super komunikace....
rolety dodané ještě před termínem a v pořádku
plně funkční
Termín dodání, kvalita a cena zboží vždy OK