velmi ochotná paní na telefonu, vše nám pomoha zjistit a zajistit. Vše probělo dle domluvy! Doporučuji!
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Rychlost
Zboží dodáno včas a bez problémů
Rychlost dodávky, cena.
Doba dodání
zboží bylo nekvalitně svařeno a sváry nevydržely ani při sestavení z krabice
Telefon nedostupný !!! Nedá se nijak komunikovat !!! Zboží mám zaplacené a stále nepřišlo !!!
Pochválit nemůžu nic.
Zboží dodnes nebylo doručeno.Obchod se ani nenamáhá sdělit proč zboží nedodal.
Rychlá dodávka.
U airtreku nebyla doručena pumpa, ač bylo inzerováno, že je součástí balení.
Doba dodani.
Arogantní paní na telefonu.. Nevím jestli je to majitelka, ale pokud ano nechápu její přístup a aroganci k řešení problémů.
Nakoupil jsem ve čtvrtek. Na stránkách napsáno vídej do druhého dne. Dnes je středa a nikdo se neozval.
ceny
komunikace
Nebyla dodána černá textilie,která podle inzerce měla být součástí dodávky, zboží dorazilo po patnácti dnech po urgenci.
Že jsme si objednali kralikarnu tak jsme zjistili že jsou tenký desky
Rychlost dodání zboží
Zboží vzhledově neodpovídalo vyobrazení na stránkach E-shopu (dostal jsem sprchový set jiných tvarů). Zboží jsem vrátil, a peníze dostal v zákonem danné lhůtě nazpět (po připomenutí). Příště si nákup zde odpustím.
Termín dodání
Dovoz , FOFR.
Vse , zadna komunikace , paleta promocena , prkna rozstipana a chybejici.
Rychlost dodani
TENTO OBCHOD NEDOPORUČUJI . Bohuzel jsem si recenze přečetla az po zjištění, ze výrobek co nam prisel domu neodpovídá ceně 12500. Kupovala jsem kurnik pro slepice. Material katastrofa, takze jsem hned obratem volala na infolinku, kde jsem podle “kuchařky” vyplnila papir a odstoupila od smlouvy. Tu jsem následně zaslala, dle rad pani na infolince, na mail a mela jsem vyčkat. Po dvou dnech, kdy jsem nedostala zadnou odpoved, jsem radeji na vlastni náklady tri balíky po 25kg odvezla do depa DPD a na vlastni náklady odeslala zpet. Jelikoz mi za 3 dny končila 14-denní lhůta na odstoupeni ze smlouvy. Toto vse se odehrálo začátkem dubna. Koncem dubna jsem nemela zadnou reakci od obchodu tak jsem opet volala na infolinku, kde mi pani řekl, at se nezlobim, ale denně maji az 300 reklamaci, ze nejsem na prvním miste a ze se mi urcite nekdo ozve. Nikdo se neozval. Tak jsem tam volala vcera, milá jsem opravdu uz nebyla, kdyz vam nekde lezi veliká částka penez....pani mi odpověděla, ze nikde nema moje jmeno, ani cislo objednávky.....jestli jsem si nespletla obchod... no tak to jsem nevydržela a pod vyhruzkou, ze na ne podám trestní oznámení, pokud se mi odpoledne nekdo neozve ohledne vracení penez....no a netrvalo to ani 10 minut a penize jsem mela na účtu. neprestala jsem bojovat a dosáhla sveho. Poučení pro priste.
Rychlost
