co jsme si objednali jsme v pořádku dostali
doprava s ppl nebyla v pořádku, zboží nedoručili na moji adresu ba ani nevolali na telefon ač byl na balíčku uveden a já jsem musel pro balíček na místo ,kde jej ponechali. toto se mi u této dopraví spol.stalo jž podruhé
