Ověřený zákazník
před 5 lety
čepice hezká :)sedí hezky
kšilt není pevný, ale dobrý, hezky sedí :)
Nahlásit
Nahlásit recenzi
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
čepice hezká :)sedí hezky
kšilt není pevný, ale dobrý, hezky sedí :)
rychlost
Dobrá kšiltovka
Vim ja?
Tož nic
Zabalení, rychlost odbavení
Rychlost doručení
Rychlost
rychle stornovanie objednavky a dobra cena produktu
Rychlosť
Kvalita zbozi
Komunikace, vstřícné jednání, rychlost dodání, z batohu je syn nadšený
Rychlost
Kvalita
rychlost dodání
velky vyber, rychlost dorucenia
Rychlost vyřízení objednávky
Super. Šiltovka vyzera good štastný som a to je znamenie že to robite dobre
Kvalita
Rychlost, příjemný personál, super zboží
Kvalita
Rychlé dodání
Dostal jsem samolepky :D