Byla jsem velice spokojena po všech stránkách. Určitě budu objednávat další zboží. Omlouvám se za pozdní hodnocení,nemohla jsem dříve.
Novaline, s.r.o.
Málo zkušeností s obchodem
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
velice rychlé dodání
vynikající komunikace a milé překvapení s dárkem,obchod doporučuji.
Bezvadný servis, pečlivě zabalené zboží. Naprosto odpovídá popisu a fotkám na webech. Dokonce i malá pozornost, jako poděkování za nákup. Mohu jen doporučit.
Hezké zboží, rychlé dodání, dobré ceny.
Rychlé dodání,pěkné zboží,dobrá komunikace.
Určitě v obchodě zase nakoupím:)
vše v nejlepším pořádku, rychlé dodání, perfektně baleno, cenově dostupné a po vyzkoušení super, moc děkuji za tento obchod a budu jej doporučovat
Super obchod, k objednanému zboží jsem ještě dostala milé hodnotné dárečky a navíc mi ochotně počkali na platbu. Spokojenost.
Neskutečné! V dnešní době opravdu nechápu! Dostala jsem slevu 100kc na první nákup takže bez poštovného, zboží co jsem si vybrala bylo levnější než někde v Praze v obchodech kde jsem ho předtím kupovala a ještě mi dal 2 dárky- 1,5kg prac.prášku krásně vonavého!ten chci!:D a ještě bloček :) ted sem vybrala poštu a další 2 dárky za poděkování :)Levandulový sáček a bloček :)sem NADČENÁ! V dnešní době kde každý se snaží druhého oškubat je to něco :) a to je mi 20 a opravdu nechápu jak je tento obchod skvělý :)
Vše v proběhlo rychle a v pořádku
Kvalita zboží i ceny jsou skvělé.
Byl jsem spokojený ze službou i z výrobkem děkuji Sýkora.
Krásné věcičky za skvělé ceny,rychlé dodání,kvalitně zabaleno i s dárečkem.
Vše v pořádku, rychle vyřízeno bez problémů.
Dobrý obchod - doporučuji
Krásné zboží, rychlé dodání, komunikace na jedničku.
Zboží dorazilo v pořádku a dobrá komunukace s e-shopem.
Nevím jak zboží skladují, ale po vybalení z krabice jsem zjistila,že oba výrobky které jsem si objednala měli hodně pokroucené a flekaté krabičky. Zboží muselo někde promoknout nebo se namočit a pokud to mám jako dárek tak to nevypadá zrovna nejlépe. Naštěstí to byli výrobky z litiny, kterým to mokro zase až tak nevadilo. Navíc jsem k tomu dostala jako bonus vzorek velmi aromatického pracího prášku což nebyl zrovna nejlepší nápad:-)
V obchodě NOVAline jsem nakupoval pouze jednou. Tento nákup dle mého názoru proběhl zcela bezproblémově. Objednané zboží stálo tolik, kolik bylo uvedeno na webu, termín dodání byl dodržen. Obsah zásilky byl v naprostém pořádku. Veškeré zboží bylo velmi pečlivě zabaleno tak, aby se co možná nejvíce předešlo možnosti poškození či rozbití při přepravě. S mým první nákupem v NOVAline se pojí jen a jen spokojenost.
Objednávka i doručení zboží proběhlo naprosto bez problemů. Se zaslaným zbožím jsem velmi spokojena a navíc jsem dostala i několik milých dárků.
Maximální spokojenost s jednáním i s distribucí obj. zboží, velice potěšil i dárek, opět si objednám a doporučím známým.Děkuji
Musím pochválit přístup ke mě,jako k zákazníkovi,ochota a rychlost při dodávce, komunikaci. Zájem o spokojeného zákazníka.Byla jsem naprosto spokojena. Děkuju - Dušková,Vlašim,Boh.Martinů 1559