Rychlé vyřízení objednávky, příznivé ceny
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Zaplatila jsem zboží,které inzerují a nebylo již na skladě. V jiné barvě mi bylo řečeno možná na nějaké z prodejen,ovšem slečna se neobtěžovala mi to prověřit a rovnou řekla,že objednávku ruší,že by to do Vánoc stejně nepřišlo. Mě by nevadilo, kdyby to dorazilo později. Zkrátka se jí nechtělo
Výběr zboží
Rychlé dodání.
Dobře zabaleno
Zboží jsem zaplatila hned 20.12.
23.12.mi bylo sděleno, ze zboží, ktere jsem si objednala neni skladem.
Objednané znozi nemaji
- milý a příjemný personál na telefonu
- potřebovala jsem poradit, nebyla skladem jedna hračka, kterou jsem chtěla objednat ale ochotný personál mi pomohl a buď jsem se mohla rozhodnout, zda nám vrátí penízky a nebo v té hodnotě nakoupíme pamlsky
- rychlé doručení
Kvalitu zboží,rychlost dodání
Komunikaci mezi obchodníkem a zákazníkem a rychlost vyřízení objednávky
Přišlo včas
Rychlost
rychlost dodání
Rychlost, výběr
Po vyndání objednaného zboží jsem zjistila, že chybí 2 velké kosti z buvolí kůže,ale věřím, že to byl jen vánoční shon a vše bude napraveno
Spolehlivost
Rychlost dodání
Zboží které bylo skladem , zaplaceno. Nakonec není skladem ,a nedostal jsem ho.
Rychlé dodání zboží
Komunikaci, výběr krmiva
Rychlost dodání, slevové akce.
Zaslané jiné pamlsky od jiné firmy a o 2 měsíce kratší expirací bez upozornění a bez odpovědi na mail.
Zboží,které jsem měla objednané,už nebylo skladem,tak jsem o tom byla telefonicky informovaná a paní mi nabídla zboží objednané nahradit jiným.Domluvily jsme se na náhradě a byla jsem spokojená.
