všechno v pohodě
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
rychlost, kvalitu zbozi
Rychlost dodani
Zboží už nejde poslat na dobírku
Bavu i kvalitu latky, objednám ještě jiné barvy, chválím rychlost dodání
Že nemaji brokát,nebo jsem ho v nabidce neviděla?
Dobrá komunikace, objednávka v pořádku, výdejní místo blízko metra.
Ochota, vstřícnost a rychlost dodání.
Rychlé vyřízení, kvalitní materiál
Profesionální. Málo e-shop poděkuje zákazníkovi. Je to velmi milé a v cizině samozřejmostí. Děkuji
sortiment, rychlost
Kvalita látek, krásné vzory, rychlost dodání, dostupná cena.
Rychlé poslání zásilky
Krásne látky, pekne zabalené, presne odstrihnuté a poskadané látky...
zboží je v kvalitě, kterou jsem očekávala :-)
Výběr,rychlé jednání obchodu,komunikace
Platba kartou nebyla možná,chyba na straně obchodníka,nelze zaplatit při odběru na výdejním místě,pouze platba převodem nebo zrušit objednávku a zkusit objednat zboží znovu,zda platba kartou bude možná
Vše rychlé
Všechno, nabídku látek, dopravu a vyzvednuti v prodejně
Přístup prodavačky byl hrozný. Už bych se nevrátila.
rychlé dodání,pěknýmateriál
kvalita zboží
Výborná komunikace a ochota. Rychlé doručení zboží.
