Dobrá cena a neuvěřitelná rychlost doručení
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Snad jenom to, že zboží došlo, ale ne jeho způsob doručení. O tom ale dále.
1/ V obchodních podmínkách uvádíte ,že v případě doručování zboží balíkovnou /alias českou poštou/ je při hodnotě zboží nad 1999 kč dopravné zdarma! Toto se ale při objednávání zboží nikde neobjeví a na faktuře samozřejmě figuruje částka 59 kč.! Beru to jako normální podvod na zákazníka. Moje číslo účtu v případě ochoty vrátit podvodně vylákané peníze : 164504520/0300.
2/ Dále bych chtěl upozornit na neserioznost české pošty. Vzhledem k tomu, že ojednaný balík je větších rozměrů a větší váhy bylo místo doručení do balíkovny zvoleno v bezprostřední blízkosti bydliště. Výsledek: SMS že balík je uložen na více než 1 km vzdálené poště. Na můj telefonický požadavek, ať mi balík dovezou do bytu - lakonická odpověď že to nejde !!!
Doporučuji ukončit spolupráci a poštou a bylo by myslím nejlepší, kdyby ta firma zkrachovala kompletně,ne jen zavřením některých poboček!!!
Jsem zvědav, zda mé vyjádření budete publikovat, nebo to zametete pod koberec !?
Rychlost
Rychlé dodání,doprava zdarma,vče vpořádku.
rychlost vyžízení
Rychlost dodání.
Rychlost dodání
Zrušená provozovna v Mar.horách, dříve ALFA
Rychlé vyřízení objednávky.
Přijatelná cena.
Dobrá komunikace obchodu.
Rychlost a cenu.
Pasuje jak má. Plně funkční.
Rychle dodání, komunikace s obchodem.
Vstřícnost k vyřízení problému.
objednané zboží nebylo k dispozici.
Skvělá zkušenost
Rychlé vyřízení objednávky.
Přehlednost, rychlost dodání, cena
rychlost dodávky
co nabízí, to dodají. A včas.
dobré ceny, rychlé vyřízení, psáno skladem a bylo to skladem, téměř obratem k vyzvednutí, dobrá komunikace, nakonec jsem potřeboval vyměnit router za jiný, taky nebyl žádný problém, vše rychle a bez problémů vyřešeno
zvuk
mala hlasitost
vše co jde rychlost komunikace a hlavně produkt druhý den na stole nemám co bych vytknul taková firma by měla nosit zlatou helmu, děkuji za vše a jen tak dál vážení. klobouk dolu s pozdravem P Houska
