Nesmyslné doručení když jsem nemohl normálně zaplatit kartou a nutili jste mě aby jsem si stahoval aplikace zásilkovny to je pro mě špatné a nevyhovující
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
zatim to funguje dobře
Rychlé vyřízení nákupu
supr komunikace, rychlé dodání
Rychlost dodání, komunikace obchodu
Rychlost dodání a cena.
cena, dostupnost, rychlost
všechno, rychlé, věcné jednání. Termín dodání špica.
Zbozi došlo poškozené a podle meho nazoru uz tak nylo zabaleno
Vše OK a výborná rychlost.
rychlost dodání a dobře zabalené zboží
Rychlost dodávky.
Rychlost dodání.
snadné objednání, rychlé doručení
Nízká cena oproti stejnému výrobku v jiných obchodech.
Rychlost a vstřícný přístup k rychlé vyřízení objednávky!!!!
Nic konkrétního!
Všechno.Kvalitní zboží za dobrou cenu,rychlost dodání,možnost vyzvednutí v místě bydliště,fajn personál...
ochotu
Rychlost
Neobdržel jsem český návod a čekám i přes opakovanou výzvu ( lvojackova@tsbohemia.cz) na něj dodnes
nefunkční platební brána
