Naprosto perfektní obchod, včera jsem objednala, dnes došlo, super cena, určitě se ještě někdy vrátím
TOYS ŠERÝ
Málo zkušeností s obchodem
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Vše v naprostém pořádku,dodávka do 24 hodin.Jsme spokojený a děkujeme.
příznivé ceny,rychlé dodání
opravdu jsme byla příjemně překvapená-v pátek 3.2.2012 jsem zaslala obj., tentýž den byla obj.vyřízena a zboží předáno spol.DPD, která mi po předchozím upozornění zás.v pořádku v pondělí 6.2.2012 dopol.doručila.!! Poděkování patří i DPD. Komunikace eshopu super,velmi milá paní !! Jsem opravdu moc spokojená a určitě se ráda na Vás zase obrátím.
spolehlivost, rychlost dodání, informovanost...
Velmi rychlé jednání, vše O.K. Doporučuji!
Velmi rychlé jednání a profesionální přístup. Děkuji
vše v pořádku, v pátek jsem poslala peníze na účet, v úterý pošta doručila balík
Spokojenost. Rychlé dodání, nízká cena ve srovnání s konkurencí.
Spokojená ve všech směrech Mohu jen doporučit
Výborná komunikace,rychlé dodání zboží,vše na 100%
super je na ně spolehnutí,nezklamali
Chválím :-)...
Bezproblémový obchod s velmi rychlým dodáním zboží a super cenou. Doporučuji!!
Vynikající prodejce,skvělá komunikace,mohu jen doporučit.
Velice seriózní ,rychlý obchod s příjemným a vstřícným kolektivem !!!
V úterý odpoledne jsem si objednala a ve čtvrtek ve 13hod. jsem měla zásilku doma. Vzhledem tomu ,že jsou Vánoce za dveřmi a mají určitě plné ruce práce ,vyřizují velice rychle objednávky !!! Ještě jednou móóóc děkuji a móóóc doporučuji jako bleskově rychlé dodavatele a myslím ,že i mají velice slušné ceny :o))))
Určitě se k vašemu obchodu zase vrátím !!!!!
ŽÁDNÁ - jen samá chvála