Jsem spokojený se vším.
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Kuracie maso
Je to plne kosti a nevhodne pre macky
Kvalitu a mnozstvo
Problémy při odeslání zásilky,další problémy s reklamací prasklého pytle s granulemi,ktré byly z části vysypané,po dohadech mi bylo zaplaceno asi 1/4 z ceny.Majitel tuto reklamaci uplatnil u dopravce,od kterého dostal celou část z ceny granulí.Měl je tedy dá se říct zaplacené 2x.
Rychlost
Zboží jsem objednávala již před týdnem a do teď nebylo ani odesláno. Do budoucna určitě vícekrát neobjednám.
Písala som viackrát email a neodpovedali ani raz.
Fajn produkt, konzervy s plastovým vieckom. Rýchle dodanie.
Nie je to ale ze sklamalo ale rozdelenie objednávky a ešte čakám na druhú 1/2. Chápeme to objednávka bola objemná a cena za doručenie nie je 2x účtované takže fajn
Cena
Rychlost dodání
rychlost
rychlost dodání
Rychlé vyřízení objednávky
Môjmu psíkovi veľmi chutilo, kúsky mäsa vyzerajú aj voňajú čerstvo, chválim aj uzatvárateľné veko, ktoré zabezpečí, že po otvorení konzervy si mäso zachová kvalitu. Perfektné!
Veškerá komunikace proběhla v pořádku !
Nenasiel som v ponuke mensie balenie 400g.Mozno som to prehliadol.
Rychlost dodání, kvalita...
Naše "psina" je nadšená...
Dodání zaplacené objednávky bylo nutno urgovat, dodání trvalo týden. Více nikdy.
Kvalitu, rýchlosť dodania a tiež cena bola prijateľná !
rychlé a spolehlivé vyřízení objednávky
přijatelné ceeny
Rychlosr dodání.
