Všechno v pořádku. Zboží dorazilo opravdu rychle.
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Vše proběhlo okamžitě a byla jsem nadmíru spokojena
není třeba ,zboží jsem nevracela ani nereklamovala
spokojen, mohu doporučit
Velice rychlé dodání,přijatelná cena.Knihy přišly v naprostém pořádku. :-)
Rychlé odeslání a vše v pořádku.
je
Delší dodací doba i po zaplacení předem byla pravděpodobně způsobena převodem mezi bankami a přetíženou poštou.
S obchodem jsem moc spokojená, protože u této knihy jsem neplatila žádné poštovné. Kniha přišla velmi rychle. Doporučuji.
rychlé dodání, dodávka kompletní, knihy nepoškozené, nemám co vytknout
balení, dodání - vše v pořádku. Knížka je dárek pro vnučku, určitě jí udělá radost.
Zboží dorazilo velice rychle, jako bonus bylo přiložena DVD a záložka zdarma a navíc poukaz na slevu pro příští nákup. Doporučuji
Vše dorazilo rychle, v pořádku a s malým dárkem. Spokojenost
Děkuji,je to dárek synovi,určitě se bude líbit.
Krásně balená,ale přece jen malá vada na kráse, jeden roh byl trochu naražený.Dodáním se to nestalo, muselo se to stát již při balení výrobku!
Mockrát děkuji! :-)
Mám velkou radost z knížky a těším se až se do ni ponořm! Vše proběhlo v pořádku! :-) Děkuji a krásný den!Steinová
Vše v pořádku. Cena, komunikace, kvalita, zboží perfektně zabalené. V obchodě jsem nakupoval již několikrát, a vždy jsem byl naprosto spokojen.
Díky.Objednávka byla vyřízena včas a neměla chybu. Přeji Všem příjemné svátky a pohodu.
Cena,termín v pořádku,komunikace dostačující,obsah tak jak má být,zatím jsem neměla důvod reklamovat.
Možná by mohla lépe vypadat záložka.
Kniha přišla v pořádku i s malým dárečkem, navíc jsem ji nikde nemohla sehnat a tady ji měli a ještě za skvělou cenu, za mě spokojenost :)
Zkušenosti s reklamací nemám.Komunikace a zásilka proběhla v naprosto na výbornou.
Velká spokojenost s cenou i bleskovou dodávkou.
Naprostá spokojenost, vyřízení i doprava . Rychlost. Moc děkuji a přeji příjemné svátky.
