Rychlé dodání a dobré ceny. Zboží skladem! Jistě zde nakoupím i příště. Požadoval jsem dodatečné změny k objednávce, všemu bylo vyhověno.
"ekologické balení" - nevím co je na něm ekologické (bublinková fólie, tuny izolepy a vše zamotáno do papírové lepenky zatažené dosti na volno plastovými pásky), ale to nechme stranou, vadilo mi, že knihy měly lehce pomačkané rohy a "balík" vypadal dosti zoufale, když jsem ho vyzvedával....hlavně, že zásilka dorazila celá a použitelná.
