Vše OK a rychlé dodání.
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Vše super i v předvánočním shonu
Pěkné ceny, rychlé dodání i v předvánočním období.
Nemám nic, co bych vytkla.
Se službami jsem zcela spokojená, zásilka mi dorazila v pořádku a rychle.
Není nic, s čím bych byla nespokojena.
Knížka přišla poctivě zabalená a stihlo se to do Vánoc, takže super.
Dobrá cena, velký výběr zboží a rychlé dodání a navíc výborná komunikace
Spokojenost se vším.
Vše v pořádku, bleskové dodání :)
Chcete abych hodnotil, ale zásilka mi ještě nepřišla -_-
Nemám co bych vytkla,byla jsem spokojená,objednala jsem na poslední chvíli před vánocemi a stihla jsem dáreček ještě zabalit a dát pod stromeček jak rychle mě byl doručen.Mohu jen doporučit,určitě si ještě objednám :-)
Velká spokojenost-super.
Rychlost perfektní
Naprostá spokojenost s obchodem. Před Vánocemi nečekaně krátká doba dodání - skvěle!
Nemám, co bych vytknul ohledně služeb. Knihy nakupuji relativně často a Megaknihy.cz téměř pokaždé. Jiné obchody využiji pouze, pokud kniha, kterou hledám, není dostupná zde. S reklamací nebo vrácení zboží hodnotit nemohu, protože jsem je nikdy nemusel využít.
Velká spokojenost, zboží dorazilo dva dny po objednání, ještě před Vánoci.
Určitě bez kritiky.
Objednávka těsně před vánocemi a dodání zboží za cca 26 hod - super :-)
objednávka stihnuta do Vánoc a ji negarantovali, za mně snad nejrychlejší obchod! Jen tak dál
Spokojenost, zboží přišlo před Vánoci do 2 dnů.
Pokaždé nákup k maximální spokojenosti.
Spokojenost největší zboží jsem objednala v pondělí a dorazilo ve středu. Dva dny před svátky. Super, chválím moc.
Zkušenost s vrácením zboží nemám ani s reklamací, protože vše došlo v naprostém pořádku.
