Byla jsem spokojena a doporučuji.
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Nakoupila jsem již několikrát. Nižší ceny, rychlé dodání.
Knížka mi přišla do 3 dnu, byla jsem spokojená se vším jak s platbou tak s dodáním. Určitě doporučuji! Na mou zprávu odepsali hned následující den.
Spokojenst
Nízká cena, rychlé dodání, zboží v pořádku. Spokojenost.
Všechno v pohodě.
Byla jsem spokojena,obchod všem doporučuji.
Rychlé kvalitní dodání, příště zase využiju...a všem ostatním vřele doporučuju.
Určitě doporučuji - max.spokojenost *****
Objednávka dorazila za 2 dny i v týdnu před Vánoci, takže Ježíšek vše stihl ;-) Maximální spokojenost.
Jako vždy naprostá spokojenost cena super, dodání rychlé, kvalitně zabalené
Nízká cena.
Už podruhé se mi stalo, že mi zboží nebylo doručeno druhý den jak jsem potřeboval, i když uvádějí, že zboží mají skladem.
Super a rychlé dodání. Balné jen pár korun. Doporučuji!
Jsem moc spokojená, nikdy jsem nemusela nic reklamovat.
Spokojenost. Rychlé dodání.
Super ceny, bleskové zaslání, vřele doporučuji
Kniha 200 Kč, balné 10 Kč, doprava 49 Kč, celkem ale prý 313 Kč. V tomto info o objednávce není ani rekapitulace, takže jsem nevěděl co bylo napočítáno. To nepočítám, že automaticky naskočilo, že si objednávám 3 ks knihy za 600 Kč a kdybych si toho nevšiml……
Nikdy více.
super výběr a ceny přijatelné
jsem spokojena s cenou i rychlým dodáním
- rychlé dodání knihy
- přehledné webky
- nízka cena
