nemám kritiku
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Chválím moc,moc.Kniha došla takřka obratem a neporušená.Všem doporučuji
parada jsem spokojen
Dobré ceny knih
Velký výběr knih
Položky jsou většinou skladem
Až na drobnosti uvedené v kritice jsem s obchodem spokojená a doporučuji dále.
Nelíbí se mi automaticky zaškrtnuté políčko připojištění balíčku za 15 Kč, balné 10 Kč psané pod objednávkou a to, že není vidět konečná cena před odesláním objednávky. Potom se na 39 Kč za poštovné člověk nedostane a nákup jedné knihy se logicky nevyplatí.
Rychlé dodání, skvělé ceny oproti jiným knižním e-shopum. Jsem pravidelný zákazník a jsem spokojená. Doporučuji!
Nakupovala jsem zde opakovaně,vždy byl dodržen slíbený termín.Perfektně zabaleno.Můžu jen pochválit a doporučit.
Jako vždy jsem maximálně spokojená. Děkuji
Rychlé dodání, cena knih, cena poštovného, super balení, rychlá a příjemná komunikace s obchodem
Byla jsem velmi spokojená a rychlost dodávky mě překvapila. Děkuji
vše v pořádku, zboží dorazilo rychle a dobře zabalené
Vše skvělé,nic nezničeno. Vše za 1.
Vše došlo rychle a v pořádku
cena dopravy
max. spokojenost
Super cena, rychlé dodání, naprostá spokojenost- nadále zde budu nakupovat :-) DOPORUČUJI !!!
levné, rychlé dodání, ekologický obal, není co vytknout
100 procentní spokojenost.
Nákup proběhl jako vždy bezvadně. Velmi rychle dodání knih. Vše vždy dorazilo v pořádku. Výborná komunikace s obchodem. Příště nakoupím zase.
Rychlé dodání za super cenu.
dostala jsem, co jsem, chtěla, prima :-)
Ryhlé, za dobrou cenu a vše v pořádku. Mirka
Nemám nic proti. sem spokojena.j
