není co chválit,nic jsem nedostal
Objednal jsem,bylo mi odesláno,dostal jsem avízo z pošty kdy mi bude dodáno. Potud vše OK. Česká pošta mi zboží dosud nedodala a to ani po 3 dnech od jejich avíza,že mi bude zásilku dodávat mezi 13.00 - 19.00 hod. Když pominu ten nepochopitelný časový rozptyl,nepochopím,že se nikdo dosud neozval a to přesto,že jsem se byl ptát přímo na poště,zda tam balík není.
