absolutně vše, samá reklamace, kontakt pouze přes email. Člověk reklamuje dvoje hodinky a oni zašlou zpět pouze jedny a ještě se špatným řemínkem s tím, že druhé budou teprve zasílat(po pěti týdnech) a tyto mohu reklamovat a budu čekat další měsíc!!!. Prostě už nikdy!!!! tady nebudu nakupovat.
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Chybí mě přepravce zásilkovna.
Objednala jsem a zaplatila zboží, které bylo na jejich e-shopu jako SKLADEM. Ovšem večer mi přišel email, že zboží nemají a nebude, že si mám objednat jiné. Do společnosti se NEDOVOLÁTE, firma Antalon s.r.o. na české justici NEEXISTUJE. Naprosto něuřitelné chování, které bohužel ohrožuje důvěryhodnost i ostatních prodejců na internetu.
Objednávala jsem láhve přes firmu Antalon/EuroKing. Doručení bylo bez problémů. Po krátké době jsem musela jednu láhev reklamovat. Kominukace bez problémů. Reklamaci mi uznali a láhev po naskladnění poslali.
Bylo mi dodáno nekompletní zboží, u zastřihavače vlasů chyběl jeden nástávec. Zboží jsem reklamovala. I přes zcela zjevnou chybu na straně dodavatele, kterou mi potvrdila i ČOI, byla reklamace zamítnuta. Při komunikaci s reklamačním oddělením trvalo vše neskutečně dlouhoo, jednání neprofesionální. Obchod v podstatě nic neřeší a jen čeká až to podvedený zákazník vzdá.
Důrazně doporučuji všem potencionálním zákazníkům se tomuto e-shopu vyhnout!!!
Všechno!!! (Reklamace)
reklamace ukazala co je obchod zac. Praskle tesneni (po 14 dnech pouzivani) si mam slepit sam...pokud to nebude drzet mam ho poslat spolecne se svym lepidlem. navic vse schvalne protahovali....nikdy vic...vsechno je u nich problem
Ke zboží není český návod. Po telefonické domluvě mi slíbili, že ho zašlou mailem, ale nic se nestalo. Měla jsem i technický dotaz, také mi paní na telefonu slíbila, že mi odpoví mailem ale neodpověděla.
zboží zaplaceno 28.1. dnes je 8.2. dosud nebylo předáno zboží dopravci!!!
uvedené zboží není skladem, ačkoliv bylo uvedeno skladem
zboží nebylo
Dodaci lhuta
zboží v době objednání nebylo na eshopu, jiné, nově vybrané dosud nedorazilo
Komunikace, bleskové dodání
Zboží skladem a rychlost dodání.
Rychlé vrácení peněz.
Zboží neměli, takže je nebylo možné dodat.
Skvělá komunikace ,rychle doruceni
Okamžitá komunikace
Na přání zákazníka z vysoka a vesele kašlou. Mají asertivní přístup, který na přání zákazníka absolutně nebere zřetel, a to ani tehdy, když je jim toto přání známé předem. Doručili objednávku s filmy, které měly kratší dobu exspirace, než jsem požadoval, tedy objednávku, která nesplňovala moje kritéria, a to i přesto, že věděli, že je nesplňuje. O tom, že o požadavku obchod ví, jsem dostal potvrzení v průběhu objednávky a před doručením. Na mou reklamaci paní, s kterou jsem komunikoval, potvrdila, že požadavek je zapsaný u objednávky,, ale expedice si ho zřejmě nepřečetla a že to ta paní není schopná ovlivnit. To ovšem zákazníka nezajímá, mají si nastavit interní procesy tak, aby fungovaly...
rychlost dodání a cenu výrobku
Ráno jsem objednal z vaší nabídky.
V poledne jste mi sdělili , že objednané zboží už se nedodává , koupil jsem tedy u jiného eshopu
