Hlavička stránky
Logo obchodu Euroking.cz

Euroking.cz

69 % spokojených zákazníků

2 029 hodnocení za 2 roky
Obchod má celkem 3 689 hodnocení.
Spokojenost v posledních 6 měsících
pro.led.úno.bře.dub.kvě.0 %100 %

Hodnocení obchodu

Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.

Kamil před 5 lety
Nedoporučuji obchod

absolutně vše, samá reklamace, kontakt pouze přes email. Člověk reklamuje dvoje hodinky a oni zašlou zpět pouze jedny a ještě se špatným řemínkem s tím, že druhé budou teprve zasílat(po pěti týdnech) a tyto mohu reklamovat a budu čekat další měsíc!!!. Prostě už nikdy!!!! tady nebudu nakupovat.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Páťapřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Chybí mě přepravce zásilkovna.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Monika Vasiliadupřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Objednala jsem a zaplatila zboží, které bylo na jejich e-shopu jako SKLADEM. Ovšem večer mi přišel email, že zboží nemají a nebude, že si mám objednat jiné. Do společnosti se NEDOVOLÁTE, firma Antalon s.r.o. na české justici NEEXISTUJE. Naprosto něuřitelné chování, které bohužel ohrožuje důvěryhodnost i ostatních prodejců na internetu.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Pavlína Švigárovápřed 5 lety
Doporučuji obchod

Objednávala jsem láhve přes firmu Antalon/EuroKing. Doručení bylo bez problémů. Po krátké době jsem musela jednu láhev reklamovat. Kominukace bez problémů. Reklamaci mi uznali a láhev po naskladnění poslali.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Pavel Igupřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Bylo mi dodáno nekompletní zboží, u zastřihavače vlasů chyběl jeden nástávec. Zboží jsem reklamovala. I přes zcela zjevnou chybu na straně dodavatele, kterou mi potvrdila i ČOI, byla reklamace zamítnuta. Při komunikaci s reklamačním oddělením trvalo vše neskutečně dlouhoo, jednání neprofesionální. Obchod v podstatě nic neřeší a jen čeká až to podvedený zákazník vzdá. Důrazně doporučuji všem potencionálním zákazníkům se tomuto e-shopu vyhnout!!!

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Všechno!!! (Reklamace)

Nahlásit
Nahlásit recenzi
vixn vixnpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

reklamace ukazala co je obchod zac. Praskle tesneni (po 14 dnech pouzivani) si mam slepit sam...pokud to nebude drzet mam ho poslat spolecne se svym lepidlem. navic vse schvalne protahovali....nikdy vic...vsechno je u nich problem

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Ke zboží není český návod. Po telefonické domluvě mi slíbili, že ho zašlou mailem, ale nic se nestalo. Měla jsem i technický dotaz, také mi paní na telefonu slíbila, že mi odpoví mailem ale neodpověděla.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

zboží zaplaceno 28.1. dnes je 8.2. dosud nebylo předáno zboží dopravci!!!

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

uvedené zboží není skladem, ačkoliv bylo uvedeno skladem

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

zboží nebylo

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Dodaci lhuta

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

zboží v době objednání nebylo na eshopu, jiné, nově vybrané dosud nedorazilo

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

Komunikace, bleskové dodání

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

Zboží skladem a rychlost dodání.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Rychlé vrácení peněz.

Zboží neměli, takže je nebylo možné dodat.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

Skvělá komunikace ,rychle doruceni

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Okamžitá komunikace

Na přání zákazníka z vysoka a vesele kašlou. Mají asertivní přístup, který na přání zákazníka absolutně nebere zřetel, a to ani tehdy, když je jim toto přání známé předem. Doručili objednávku s filmy, které měly kratší dobu exspirace, než jsem požadoval, tedy objednávku, která nesplňovala moje kritéria, a to i přesto, že věděli, že je nesplňuje. O tom, že o požadavku obchod ví, jsem dostal potvrzení v průběhu objednávky a před doručením. Na mou reklamaci paní, s kterou jsem komunikoval, potvrdila, že požadavek je zapsaný u objednávky,, ale expedice si ho zřejmě nepřečetla a že to ta paní není schopná ovlivnit. To ovšem zákazníka nezajímá, mají si nastavit interní procesy tak, aby fungovaly...

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

rychlost dodání a cenu výrobku

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod, ale...

Ráno jsem objednal z vaší nabídky.

V poledne jste mi sdělili , že objednané zboží už se nedodává , koupil jsem tedy u jiného eshopu

Nahlásit
Nahlásit recenzi

Platba

Splátkový prodej (Hello bank)Bankovní převodHotověDobírkaSloženkaNa fakturu

Doprava

Česká poštaDPD CZDHLPPLToptrans

Výdejní místa

Vlastní místaČeská pošta (na poštu)PPL ParcelShopZásilkovnaBalíkovna

Kontaktní údaje