Hlavička stránky
Logo obchodu La-Vin.cz

La-Vin.cz

98 % spokojených zákazníků

247 hodnocení za 2 roky
Obchod má celkem 1 116 hodnocení.
Spokojenost v posledních 6 měsících
pro.led.úno.bře.dub.kvě.0 %100 %

Hodnocení obchodu

Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.

Registrovaný uživatelpřed 13 lety
Doporučuji obchod

všem vřele doporučuji, skvělá komunikace s majitele...a vždy perfektní zboží

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 13 lety
Doporučuji obchod

Rychlé dodání, precizní, spolehlivé a bezpečné balení. Doporučuji.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 13 lety
Doporučuji obchod

- přehledný e-shop - solidní ceny - rychlá a profi komunikace - včasné dodání

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 13 lety
Doporučuji obchod

Vždy perfektní!

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 13 lety
Doporučuji obchod

Treti nakup a opet vse naprosto v poradku. Mohu jen doporucit.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 13 lety
Doporučuji obchod

Velká spokojenost a nebyl to první nákup Doporučuji

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 13 lety
Doporučuji obchod

Rychlé jednání, zboží dorazilo v pořádku. V budoucnu jistě znovu nakoupím v tomto obchodu.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 13 lety
Doporučuji obchod

nemám co dodat než slova chvály - super obchod a ještě k tomu balí poštovzdorně

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 13 lety
Doporučuji obchod

Super rychlé dodání expediční firmou a maximální zabezpečení balíku proti rozbití paráda :) vřele doporučuji

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 13 lety
Doporučuji obchod, ale...

Můj první nákup, který proběhl v březnu, mě přesvědčil o spolehlivosti tohoto obchodu.

Při druhé objednávce v červnu jsem byl vyzván poštou o dostavení se na místní pobočku, krabice byla na několika místech roztrhaná, byl cítit zápach vín, fleky na krabici... kritika z mé strany nepadá na obchod, který má nadále mou důvěru, ale na některé zaměstnance České pošty, kteří si jsou schopni opravdu dost dovolit. Balík byl tedy ČP odeslán zpět, takže zatím čekám na vyřízení.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 13 lety
Doporučuji obchod

DOBRÁ CENA.RYCHLOST DODÁNÍ!

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 13 lety
Doporučuji obchod

Bez sebemenších problémů.Zásilka doručena rychlostí blesku,skvěle zabalené,díky.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 13 lety
Doporučuji obchod

Zboží došlo rychle.

Nelze platit kartou. Nutná registrace, přičemž heslo si očividně drží v čitelné podobě, jelikož mi ho poslali e-mailem. Možné bezpečnostní riziko

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 13 lety
Doporučuji obchod

Perfektní obchod byla jsem velmi spokojená, perfektně zabalené zboží, rychlé doručení.Určitě se k Vám opět vrátím a doporučím Vás dále, jen tak dál.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 13 lety
Doporučuji obchod

Fantasticky servis, rychle odeslani, skvele zabalene, ceny dobre. Urcite zde v budoucnu jeste nakoupim. Skvely vyber sortimentu. Jsem maximalne spokojen. Web prehledny a jednoduchy. Proste maximalni spokojenost. Dekuji a at se dari.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 13 lety
Doporučuji obchod

Naprostá paráda, veliký výběr dobrot:) Rychlé dodání.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 13 lety
Doporučuji obchod

rychlá a vstřícná komunikace, zboží bez problémů doručeno do 3 den od objednání, učinila jsem prozatím první objednávku, ale zkušenost velmi dobrá, mohu doporučit

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 13 lety
Doporučuji obchod

Rychlá komunikace, rychlá expedice. Doporučuji, nákup zopakuji.

Chybí mi platba kartou či paypal, transakce by byly rychlejší a tedy i objednávky ještě rychleji vyřízené.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 13 lety
Doporučuji obchod

Jsem maximálně spokojená, komunikace po telefonu výborná, poctivě zabaleno a včas posláno! Určitě doporučuji!

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 13 lety
Doporučuji obchod

Komunikace a termín doručení - výborné !!!

Zboží nám bohužel došlo mírně poškozené - na batohu byl flek. Vzhledem k časovému problému jsme zboží nereklamovali.

Nahlásit
Nahlásit recenzi

Platba

Platba kartou (Master Card, VISA)Bankovní převodHotověDobírka

Doprava

DPD CZVlastní přepravaZásilkovna (na adresu)

Výdejní místa

Vlastní místaDPD PickupZásilkovnaBalíkovna

Kontaktní údaje