Odeslání
Z obchodu nic,jen Dpd se nesnažilo doručit zásilku napasli jen že mě nazastihly doma nikdo nevolal nic to mě hodně naštvalo.
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Odeslání
Z obchodu nic,jen Dpd se nesnažilo doručit zásilku napasli jen že mě nazastihly doma nikdo nevolal nic to mě hodně naštvalo.
V podstatě všechno. Rychlé vyřízení objednávky, příjemné chování řidiče.......
Rychlost doručení
Chválím rychlost odeslaní,jeden den koupím a zaplatím a druhý nebo třetí den mi zboží dorazí....nakupuji pravidelně a jsem spokojena.
Nic, žádný problém
Rychlost dodání zboží.
Rychlost dodání
objednávky vždy v pořádku,rychlé dodání,velký výběr zboží,cenové akce
Zboží které zvířatům chutná
Způsob balení ve kterých zboží chodí,promáčknute,děravé, krabice,nějakým způsobem.To se mi moc nelíbí,dopravce se ohradil,že už to takové dostanou.Dekuji,jinak nemám problem
komunikaci
třetina objednaných konzerv přišla zdeformovaná
zkrátka tady ráda nakupuji
Po dlouhých letech platba poštovného
Komunikaci
Rychlost vyřízení, informovanost
objednáno před pěti dny a zboží ještě nepřišlo
Sklamalo mi to že stále nebyla mi doručena zásilka
cena, rychlost dodávky
její rychlost - mám změnu č. mobilu 606604684, již jsem to napsala o DPD - nemohli se mě dovolat....ale já na objednávce měla již NOVÝ
vše fungovalo přesně, webové stránky jsou přehledné a rychle se v nich člověk orientuje
spolehlivost a rychlost dodání
rychlost doručení
Kvalita a rozmanitost vyberu...