Hlavička stránky

OK-shop.cz

Obchod má celkem 1 194 hodnocení.

Málo zkušeností s obchodem

Pro přesný výpočet hodnocení potřebujeme alespoň 5 názorů. Jakmile nakoupíte přes OK-shop.cz, oceníme vaši recenzi. Díky vašemu hodnocení budeme brzy zobrazovat celkové skóre. Děkujeme!

Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.

Registrovaný uživatelpřed 12 lety
Doporučuji obchod

- Rychlost dodání, kdyby si doručovatelská firma nevzala den volna, tak mi to přišlo druhý pracovní den. - Cena.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 12 lety
Doporučuji obchod, ale...

Komunikace je špatná. Většina odpovědí mi přišla někdy i 2x a zbytečně.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 12 lety
Doporučuji obchod

Vše naprosto v pořádku,rychlost, cena i komunikace Doporučují

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 12 lety
Doporučuji obchod

rychlost dodávky -solidní cena-dovoz zdarma.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 12 lety
Doporučuji obchod

Ještě jsem neměl možnost vrátit zboží nebo ho reklamovat. Vše v naprostém pořádku, není co vytknout, tento obchod doporučuji.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 12 lety
Doporučuji obchod

Velice rychlé dodání, vše naprosto v pořádku, doporučuji :)

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 12 lety
Doporučuji obchod

super rychle dodani zbozi.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 12 lety
Doporučuji obchod

Vše naprosto v pořádku,rychlost, cena i komunikace.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 12 lety
Doporučuji obchod

nejlepší cena,rychlé dodání a hlavně doprava zdarma.Můžu jen doporučit.Vrácení a reklamaci jsem zatím nemusel řešit.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 12 lety
Doporučuji obchod

Vše ostatní OK ! Mohu všem doporučit !!

Reklamaci ani vrácení zboží jsem zatím nemusel řešit

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 12 lety
Doporučuji obchod

Vše proběhlo perfektně, reálnou zkušenost s reklamací a vrácením zboží zatím nemám :-)

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 12 lety
Doporučuji obchod

Překvapivá rychlost dodání . Vše v pořádku došlo. Reklamovat není co.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 12 lety
Doporučuji obchod

Rychlost dodání, dobře zabalené zboží,super komunikace o přijetí a odeslání objednávky-e.mail+SMS.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 12 lety
Doporučuji obchod

Velice ryhlý nákup-jeden den objednáte, druhý den dostanete. Doprava zdarma!!!

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 12 lety
Doporučuji obchod

Rychlý a ok obchod , doporučuji

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 12 lety
Doporučuji obchod

Vše proběhlo v pořádku, se zbožím jsem spokojený, všem tento e-shop doporučuji!!!

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 12 lety
Doporučuji obchod, ale...

Vše v pořádku ale bonusové zabalení za příplatek by mohlo být lepší,ne jen folie,mohla být bublinková,jinak OK.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 12 lety
Doporučuji obchod

Objednaval jsem si již podruhe a jsem velice spokojený

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 12 lety
Doporučuji obchod

Rychlost a cena +

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 12 lety
Doporučuji obchod

Rychlost a cena +

Nahlásit
Nahlásit recenzi