Hlavička stránky

OK-shop.cz

Obchod má celkem 1 194 hodnocení.

Málo zkušeností s obchodem

Pro přesný výpočet hodnocení potřebujeme alespoň 5 názorů. Jakmile nakoupíte přes OK-shop.cz, oceníme vaši recenzi. Díky vašemu hodnocení budeme brzy zobrazovat celkové skóre. Děkujeme!

Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.

Registrovaný uživatelpřed 11 lety
Doporučuji obchod

NEJNIŽŠÍ CENA NA TRHU,BEZPROBLÉMOVÁ KOMUNIKACE PŘI OBJEDNÁVCE, ABSOLUTNĚ AŽ NESKUTEČNÁ RYCHLOST DODÁNÍ,OD TEL.OBJEDNÁVKY PO TEL.KONTAKT OD DOPRAVCE PPL ZA 20 HOD.ZBOŽÍ DOŠLO V POŘÁDKU.NEMÁM JEDINÝ PROBLÉM S TÍMTO INTERNETOVÝM OBCHODEM MUŽU JEN DOPORUČIT

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 11 lety
Doporučuji obchod

zásilka dobře obalena před poškozením, rychlé dodání, zboží OK

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 11 lety
Doporučuji obchod, ale...

OK, rychlé dodání, spokojenost:-).

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 11 lety
Doporučuji obchod

Absolutně spokojena

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 11 lety
Doporučuji obchod

Rychlost dodání

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 11 lety
Doporučuji obchod

5 hvězd mluví za vše!

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 11 lety
Doporučuji obchod

Rychlé dodání, perfektně zabalené. Doporučuji.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 11 lety
Doporučuji obchod

rychlost dodání a dobra cena

až na to že jsem musel dat těsněni navíc tak zatím jsem spokojený

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 11 lety
Doporučuji obchod

balík dorazil brzy

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 11 lety
Doporučuji obchod

Jsem velice spokojen z obchodem, doporučují všem zákazníkům.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 11 lety
Doporučuji obchod

Spokojenost,nemám co namítat . Již jsem doporučila dalším přátelům.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 11 lety
Doporučuji obchod, ale...

email s dotazem na hodnoceni jsem dostala, ale zbozi nikoliv. Objednáno 13.11. Je 18.11, a ja nevidim balik ani v tracku.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 11 lety
Doporučuji obchod

Vše bylo bez problému, zboží přišlo již druhý den od objednání, pečlivě zabalené. Naprostá spokojenost.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 11 lety
Doporučuji obchod

rychlé dodání , zásilka dostatečně obalena před poškozením

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 11 lety
Doporučuji obchod

rychlost

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 11 lety
Doporučuji obchod

VŠE OK DOPORUČUJI

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 11 lety
Doporučuji obchod

Okamžitá reakce na objednávku, solidní ceny,rychlé dodání zásilky, pečlivé zabaleno v krycí folii. Naprostá spokojenost ve všech směrech. OK-shop doporučuji:-)

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 11 lety
Doporučuji obchod

Naprosto spokojená:)

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 11 lety
Doporučuji obchod

Zboží dorazilo v pořádku, doporučuji.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 11 lety
Doporučuji obchod

Celková spokojenost. Rychlost dodání, přehlednost e-shopu. Chválím pravidelné ověřování dostupnosti. Obchod doporučuji ostatním .

Nahlásit
Nahlásit recenzi