Rychlost a profesionální jednání.
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Skvělá obsluha
Ochotný personál.
Obchod super, obsluha milá, příjemná.
Vše, jednoduše řečeno kvalitní zboží a služby.
Komunikacu
Sortiment, komunikace,
Nejde ani tak o obchod jako o výrobek. Jako vždy jsem zůstal věrný zn. Caberg, ale poprve jsem si ji nevyzlousel, neboť nebyla helma skladem na prodejně a tak když přišla sedí jako obvykle. Ale šev výstelky vzdau na krku není zapošitý a tak se to v tomhle místě páře. Škoda, takže jdu řešit co s tím. Stále ale zůstávám prilbam Caberg věrný. Věřím, že jde jen o tento kus.
Nákup Bundy, která nepadla přes Eshop, Výměna za jinou v kameném obchodě.
+ ochota prodavaček v kameném obchodě, vstřícnost...pozvání na kávičku až v létě pojedu kolem:))
Vesty naskladní až na jaře (2XL minepadla i když je to moje velikost) větší momentálně nejsou.
Rychlost doručení
Vynikající a usměvavý personál. Rychlost odbavení zákazníka.
Spolehlivost
Přístup
Příjemná obsluha,která tomu rozumí.
Rychlost dodání, perfektně zabaleno.
Rychlost odeslání
Rychlost dodání
Příjemný přístup, ochota.
Pobočka v Kroměříži by se hodila.
Ochota a vstřícnost
super pohodlne,hrejive a tvarove stale. perfektni nejen pod moto-obleceni,ale vsestranne
Ze to nesedelo ale z duvodu o kterem sem nevedel
