Dobré ceny
Za prvé, zbytečně moc velká krabice, spousty obalového materiálu, myslím, že by to šlo i úsporněji.
A druhé zklamání bylo daleko větší. Naviják, na který jsem se moc těšil, že jej budu i s prutem zkoušet již tento víkend, tak měl na sobě viditelné škrábance.
