Vše bylo jak má být. Naprostá spokojenost.
Není co bych vytknul.
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Vše bylo jak má být. Naprostá spokojenost.
Není co bych vytknul.
Rychlost dodání,vstřícnost,skvělá komunikace
rychlost komunikace i dodání
dobrá komunikace, rychlý nákup, spolehlivé informace
přeprava ČP na doručení domů nefunguje, musíte si vyzvednout sami na poště
Byl to zde můj první nákup a jsem mile překvapená rychlostí vyřízení objednávky a seriozností obchodu
komunikace a rychlost
Rychlost dodání, ceny
Nemožnost platit na výdejním místě kartou
rychlost dodání,cena zboží a celkově obchod na jedničku....
rychlost dodání
vše proběhlo naprosto v pořádku moc děkuji a DOPORUČUJI
rychlost dodání zboží
při dobírce nebylo možné platit kartou
Rychlost a korektnost
Rychlost
Vstřícné a seriózní jednání, doporučuji obchod a děkuji
Žádné zklamání se nekonalo.
Rychle a seriozni jednani
vše v pořádku,doporučuji
Jsem plně spokojen
rychlost , spolehlivost, cena
Profesionalitu a rychlost