Chválím dobrou komunikaci s obchodem,nastal problém,ale nakonec se vše vyřešilo i s omluvou i dárkem ,čímž mě mile překvapili a tímto jim chci poděkovat .Zboží dorazilo v pořádku a neporušené.
Delší lhůta doručení,ale chápu ,že teď před vánocemi je čas hektický ,ale též za to může i dopravní služba(pošta),která v tento vánoční čas nestíhá.
