Příznivá cena, rychlost dodání.
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Cena
Nejrychlejší doručení, objednávka 14:30, dodáno druhý den
Komunikace
Objednávka připravena k odběru ihned.
Nové, nerozbalené zboží. (To není jinde až taková samozřejmost). Rychlost expedice.
Obchodník nezklamal, ale Česká pošta zase bodovala. Dal jsem jim šanci, ale naposledy. Zboží bylo odesláno v pátek. A doručování ve středu následujícího týdne probíhalo takto:
1. SMS - zboží bude doručováno mezi 10-14 hodinou.
2. Doma celý den někdo byl.
3. 16:30 - telefonuji na telefonní číslo uvedené v SMS. Nikdo to nevzal.
4.16:35 - SMS - z technických důvodů zboží nebude doručeno. O náhradním termínu budete informován.
5. Druhý den opět neproběhl žádný pokus o doručení a přišla SMS - zboží se nepodařilo doručit a je uloženo na poště.
6. Na poště proražená krabice, asi meteorit. Pošta rovnou uznává, že je původcem díry a sepisuje protokol. Zboží naštěstí vypadá OK.
Jsem naprosto spokojená-
Rychle dodání
skvělá komunikace
Rychlost, spolehlivost.
Cena, rychlost dodání, bezvadná komunikace
Rychlost
100% spokojenost,rychlost a dodání
přehlednost, dostupnost, cena
Rychlost dodání, veškeré dotazy zodpovězeny, profesionální přístup
Rychlost
Servis
Přehlednost obchodu
Ceny
Výborná komunikace, velice vstřícný přístup při řešení reklamace.
Rychlé dodání
Lepší cena, než v jiných obchodech
Výborná komunikace,rychle dodání.
Rychlost, bezvadné doručení.
doprava
Úroveň komunikace zvláště pak pani Vidveřkove je to profík.....!!
Nedá se říci zklamalo ale sluzba dodávajícího dopravce kterou společnost nabízí v podobě PPL je tragicka. Moje zboží / lednici Samsung váha 70 kg/ mi dodali až napotřetí s to pouze po zásahu právě pani Vodvarkove. V cele firmě PPL není k dispozici tzv. RUDLIK se kterým bylo třeba přiblížit zboží za první uzamykatelne dveře. Nad 50kg vyžaduje společnost PPL adekvátní asistenci objednavajiciho.
Jinými slovy když jsi objednáte pracku se susickou která váží 123kg a bydlíte ve čtvrtém patře b e z výtahu tak si ji tam s panem řidičem vynesete !!!
