S obchodem vše v maximálním pořádku, s granulemi jsme zatím spokojeni, dlouho jsme nemohli najít vhodné krmivo pro našeho biewer teriéra. Když mu seděly, i přes potravinové alergie, tak mu nechutnaly a nechtěl je jíst. Ještě mixujeme se starými, nebo se spíš snažíme, protože stejně vyjídá jen tyhle nové. Vybrali jsme kvůli složení a poloměkké konzistenci, což je i důvod proč je nejspíš bez problémů baští. Spousta granulí, byť byly pro seniory, se mu už špatně kousala. Takže určitě doporučuji, my máme hypoalergenní a zatím sedí.
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Krmivo je velmi chutné a voňavé. Pejsek ho má moc rád
Změna v balení- uzavíratelný sáček, to chválím
Rychlost dopravy. Kočičce chutná.
Slozeni granuli
Rychlost doruceni
Kočkám chutná
Kočičkám moc chutnají
přehlednost, rychlost dodání
Struktura krmení, měkost. Feně velmi chutná.
rychlost dodání
rychlé dodání, super krmivo
Našemu psovi chutná. Přijde mi fajn, že granule nejsou úplně suché, ale takové šťavnaté.
Vždy rychle odesláno!
Kvůli velikosti psa kupuji menší velikost granulí, ale cenově to vychází o dost dráž...
Kvalitní krmivo, včasné dodání
Rychlé dodání, vše bez problémů. Bezkonkurenční kvalita granulí, našim mlsným psům moc chutnají.
Naším kočičkám moc chutná.
Rychlost,kvalita...SUPER
Nakupuji zde pravidelně, jsem spokojená.
Rychlé dodání
Nakupuji u nich už dlouho a vždy bez jediného problému!
Úžasný věrnostní program :-)
Kvalitní granule
Kocky granule miluji. Libi se moznost zkusebniho vzorku
Mozna kdyby pro korata byly mensi koudky. Mala kotata maji s velikosti trochu problem
Psům chutná
