Jsem velmi spokojen zacházet s přihlášením byl problém musel jsem použít profika ,neumím anglicky umím jen ,moravštinu'.Je to kvalitní výrobek silná baterie,ale musím se poprat s ovládáním.Funguje perfektně délka funkce po nabiti budu zkoušet výdrž.Jinak je vidět,že technický je výrobek velmi vyspělý . Mám výrobek chvíli ale je velmi funkčni a plní svou bezpečnostní funkci na helmě!! ZÁKAZNÍKŮM JEJ DOPORUČUJI NA 100% ,!! Je to bezpečnostni prvek pro motorkáře !!
O mínusech neni ŽÁDNÁ ŘEČ !!
