Dobré ceny, spolehlivost obchodu.
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
spolehlivost při odeslání zboží v předprodeji
dlouhá dodací lhůta, která vznikla pravděpodobně chybou dopravce, ale v předvánočním čase se to dalo omluvit, bohužel jsem nevěděla, co se s balíkem děje a jestli balík vůbec dorazí, neboť jsem neměla k dispozici po celou dobu číslo zásilky a na telefonní linku obchodu se nedalo vůbec dovolat a na e-mail přišla jen automatická odpověď
Naprosto nedostatečná komunikace.
Dodání (neúplné) trvalo 6 týdnů
Dobré ceny
delší dodací lhůta..
nakonec dorazilo vše do Vánoc, i to co nebylo skladem
před Vánoci se dalo těžko dovolat na telefonní linku
Zboží stále nebylo doručeno.
rychlá dodávka,spokojenost se zbožím
Dobře zabalené a rychle dodané.
Dobrá nabídka a občas i cena
Rychlost (prodejce a pošta nestíhaly o vánocích dodat pod stromeček)
vše se stihlo do Vánoc
nedodržení původního termínu u předobjednávky, ale chápu, že se to může stát.
Bezproblémové a rychlé dodání objednávky
Mohu pochválit příznivé ceny a sortiment
a zklamalo mne příliš dlouhé čekání na objednané zboží, takže jsem si ho objednala jinde a pak jsem měla zboží dvakrát, což nebylo příjemné
pravdivé údaje o termínu doručení
Doprava zdarma na knihy z jejich vydavatelství. Stihli dodání do Vánoc, i když byl titul v předprodeji vyprodán.
Rychlost, bezproblemovost
Příjemné ceny
Balík se ztratil a reakce na reklamaci nikde. Navíc mi paní na telefonu řekla, že ho už poště dali, na poště zase tvrdí, že to není možné. Takže mám zaplaceno, kniha nikde, reakce nikde, peníze nikde.
Tím nechci říct, že bych neměla víru, ale komunikace je špatná.
nic, 4.12.přišel dotazník, přitom se jednalo o předobjednávku s doručením 16.12.
jednalo se o dva vánoční dárky - 18.12. jsem urgovala e-mailem bez odpovědi, 22.12. po více jak dvouhodinovém dovolání se sděleno, že bude odesláno 11.1.
Rychlé dodání zboží
rychlost dodani
rychlost dodání a splnění termínu
