Zatím nic, zásilka stále nedorazila
Objednáno a zaplaceno 10. 12. s tím, že zboží má 15. 12. dorazit, 15. 2. dorazil pouze strohý mail, že nestihli zkompletovat a pracují na objednávce a dají vědět, až předají dopravci.
Pochybuji, že objednávka dorazí do Vánoc, naprostý amatérismus v provozování e-shopu, nikdy se mi toto nestalo, většinou a to i ze zahraničí po zaplacení a objednání zboží dorazí třetí den domů, netuším, kde zde je chyba
