Pěkná látka.
Chtělo by to lepší značení ohledně montáže nábytku. Sedací část je malá, úzká, zvlášt když tam jsou ty polštáře, o pohodlném lehnutí nemůže být už ani řeč. Kdybych ji viděla naživo a ne jen na internetu, určitě bych nekoupila.
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Pěkná látka.
Chtělo by to lepší značení ohledně montáže nábytku. Sedací část je malá, úzká, zvlášt když tam jsou ty polštáře, o pohodlném lehnutí nemůže být už ani řeč. Kdybych ji viděla naživo a ne jen na internetu, určitě bych nekoupila.
rychlost dodání
Rychlost dodání, komunikace obchodu
rychlost dodání
Kalita a rychlost dodani
komunikace, rychlost dodání
Rychlost
Rychlost dodání, zatím nevybaleno, kvalitu nelze hodnotit.
Nutnost zajistit si někoho kdo pomůže dopravci s vyndáním z auto a dopravit do nízkopodlažního domu.
Zboží dorazilo dnes,takže ještě není vybaleno.Ale ve vašem obchodě už nakupujeme a je to OK.
Ochota paní Prodavačky Myslikovjanové která vše rychle vyřídila za to vřelé jí děkuji
Nízká cena, smontovaná komoda vypadá dobře
Téměř nečitelný montážní návod v ukrajinštině a ruštině, čímž jste porušili zákon o ochraně spotřebitele (§ 9, § 10 odst. 2, § 11, § 24 odst. 7 písm.e), g) a i) zákona č. 634/1992 Sb.), nedodané hřebíčky na připevnění zadní stěny komody a dna zásuvek, nepřesné provedení otvorů pro našroubování vodicích lišt zásuvek, takže slícování čel zásuvek bylo "vo mrtvici".
Rychlé dodání,s řidičem ( kurýrem) skvělá domluva o čase předání,barva super, sedí se skvěle.
Zklamalo mě jen, rozložení sedačky,je to opravdu nepraktické a dře se dřevo o plast a mohlo by být využito více úložného prostoru.
ochota, komunikace
Pěkný nábytek.
Rychlá reakce na mou objednávku .Před týdnem jsem objednala a 3 10 .bude doručena.
Všechno,ceny,příjemná obsluha
Včasné vyřízení objednávky
Komunikace s obchodem
Zboží, vypadá krásně, snad bude i dobře sloužit. Máme krátce.
Vše v pořádku jen přepravní společnost nebere platební karty jen hotovost. Tak jsem musel zboží poslat zpět.
Nic jsem si neobjednal
Já si nic neobjednával