Vše v pořádku
Rychlost dodání
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Rychlost a zájem vyhovět.
super vše
Po sestavení je skříň úžasně křivá. Šuplíky se zadrhávají, tyčky nepasují. Dveře po poštelování už nejsou tolik křivé ale žádný zázrak. Na to, že jsem nechtěla žádný Polský šmejd ale naši českou skříň tak jsem dost sklamaná.
Rychlé jednání a dodání
Nejdříve ze všeho musím pochválit rozvoz i v neděli.Skříň je moc hezká a moderně řešena.Na přání mám černou s bílymi dveřmi.Jsem velice spokojena,protože v jiných obchodech byla tato skříň za daleko vyšší cenu.
rychlé a bezproblémové doručení
cena
kvalita
Přijatelné ceny a rychlost naskladňování objednaného nábytku.
Zatím nemám co bych vytkl.
rychlost, spolehlivost
Výrobek-stůl-perfektní.
Zbozi dorazilo dříve než byl termín
Chyběl jeden pojezd a drevene kolicky,reklamace obratem vyrizena
Nic, jak jste na to přišli, že komodu mám doma? Ještě jste mi ji neposlali.
Zboží mi nepřišlo, tak nemám co hodnotit, vaše dodací lhůty jsou neakceptovatelné.
Rychlost
rychlé dodání
Rychlost a kvalitu.Take nízkou cenu.
Rychlost dodani
Vše proběhlo rychle a v pořádku .nic
Rychlost dodání skříně byla velice rychlá.
Kvalita, takové to dodělat si sám doma. Některé z předvrtaných otvorů nedodělané tak že pri šroubování nábytkářských vrutů vylezla dýha, materiál je aušus. Oproti skříně dodáne z jineho obchodu. Ale co naplat,šetřit se nemusí vyplatit.
Dobré ceny
Moc richle nam všechno dovezly
