Sortiment skvělý. Mají všechno - i ty nejmenší blbosti.
Jedna věc přece jenom - výběr kuliček váhy 0.36g které jsou BIO. měli tam jen 2 možnosti na 0.36g které byly BIO a jedna z nich nedostupná. (je to jen malá kritika za mě - obecně je to super obchod)
