Pokud máte rádi kvízy, tady budete spokojeni.
Nejdřív jsem v celém areálu půl hodiny hledal prodejnu. Dále v prodejně jsem 15 min čekal u výdejního stolku, kde jsem si myslel že dostanu zboží až budu na řadě (paní přede mnou čekala na zboží a dostala ho). Nikde nebylo označené jiné místo (vydej/ vyzvednutí/ pokladna). Slečny v prosklené místnosti se na mě dívali, viděli že čekám. Tak jsem se šel zeptat pracovníka který jen tak procházel, jestli čekám správně a tem mě nasměroval za těmito slečnami. Ti se posmívali: “nooo musíte nejdřív sem, jinak byste tam čekal hodně dlouho”. Myslím si, že tohle není servis, pro který by se člověk dobrovolně vrátil.
Zobrazit reakci obchodu vybaveniprouklid.cz