rychlost
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
rychlé dodání, kvalitně zabalené
rychlé vyřízení objednávky
výhodné slevy
Rychlost
Široká nabídka drogistického zboží, kosmetiky
Vše bylo k úplné spokojenosti
s nákupem jsem vždy spokojená
rychlost dodání, preciznost balení
Velký výběr
Příjemné ceny
Výborná komunikace
Rychlé dodání
Rychlost dodání
Rychlost dodání zboží a kvalitu.
Zboží jsem vybral na webu a v dobré víře nevytvořil eshopovou objednávku ale navštívil kamennou prodejnu, kde jsem si chtěl zboží zakoupit přímo (= obrat prodejně, případná nabídka doprodeje dalšího zboží, možná provize prodavačce atd.). Zboží jsem po vstupu na prodejnu chtěl najít sám, žádný z výrobků ovšem neodpovídal vzhledem ani EAN kódem produktu na webu. Poprosil jsem tedy jednu zaměstnankyni, zda by mi nepomohla. Došli jsme spolu k regálu ale zboží rovněž neviděla. Dvakrát si opsala EAN ze stránek do čtečky ale ta hlásila chybu - nic jí to nevyhledalo (připomínám, že web hlásil 5+ kusů). Následně mi řekla, že se může jednat o výprodej a že by bylo lepší vytvořit webovou objednávku, že na vychystání mají 60 minut.
Žádná snaha se podívat do systému, zda nemá výrobek jiný EAN (viz chyba ve čtečce), zda se o nějaký výprodej skutečně jedná (na webu nebyla ani zmínka), zda krabička nemůže nyní již vypadat jinak, pokusit se zboží najít ve skladu nebo vytvořit nebo alespoň pomoci s vytvořením objednávky. S informací, že mají na nalezení a připravení objednávky 60 minut jsem opustil obchodní centrum. Doslova po 10-ti minutách mi přišlo potvrzení, že je objednávka připravena k vyzvednutí.
Pro mě je tedy ponaučení, že když už budu něco kupovat, mám si to objednat přes web a prodejnu využít jen jako výdejnu.
Ochotný a příjemný personál
Rychlé dodání zboží, kvalita zboží
Rychlost, překvapilo mě zabalení balíku
rychlost přípravy zboží, dobrá cena
Široký výběr
C3ny
Rychlé dodání
Sortiment, ceny, akce
Délka doby po kterou je nutné vyzvednout. Tři dny je málo a pokud je vtom ještě sobota a neděle, je to šibeniční termín. bylo nám řečeno,že posunout to nejde. Udělejte s tím něco. Chtěla jsem si na prodejně ještě nakoupit ale tak mě to otrávilo,že manžel jenom vyzvedl s obtížemi balíček a jeli jsme domu.
skvělé prodavačky
bez sklamání
Velký výběr, rychlé dodání.
