Jediný klad je ten že majitel bere v provozní době tel. ale to je bohužel vše.
Nedoporučji tento obchod,nesouhlasí údaje,polovina věcí není skladem i když na webu jsou skladem,špatnákomunikace,přijde vám něco co jste si neobjednali naopak přijde to co přijít nemělo,faktura nesouhlasí,pošlou vám to na sdresu klidně i 10 km mimo vaší stávající,otřesná skušenost jak někdo takový může podnikat,fuj.
