Dobrá komunikace se zákazníkem.
Musela jsem řidiči pomoci dostat pračku do bytu.Jsem žena a je mi 60 let.TAK CO TOMU ŘÍKÁTE
Zobrazit reakci obchodu Dobré elektroPouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Dobrá komunikace se zákazníkem.
Musela jsem řidiči pomoci dostat pračku do bytu.Jsem žena a je mi 60 let.TAK CO TOMU ŘÍKÁTE
Zobrazit reakci obchodu Dobré elektroJsem sokojena
Zobrazit reakci obchodu Dobré elektroRychlost vyřízení objednávky, velmi dobrá komunikace.
Zobrazit reakci obchodu Dobré elektrovýborná komunikace, spolehlivost, rychlost dodání
Zobrazit reakci obchodu Dobré elektroDobrá komunikace s obchodem a rychlé dodání zboží
Doprava. Byla zaplacena služba TOP Comfort, o které přepravce vůbec nevěděl
Zobrazit reakci obchodu Dobré elektroRichle jednání
Zobrazit reakci obchodu Dobré elektrorychlost dodání a kominukace
Zobrazit reakci obchodu Dobré elektroRychlost, komunikace
Zobrazit reakci obchodu Dobré elektroRychlost, cena, perfektní komunikace
Zobrazit reakci obchodu Dobré elektroRychlost
Zobrazit reakci obchodu Dobré elektroRychlost dodání zboží.
Zobrazit reakci obchodu Dobré elektroRychlé dodání a spokojenost.
Zobrazit reakci obchodu Dobré elektroRychlost,komunikaci,pružnost
Zobrazit reakci obchodu Dobré elektroRychlost dopravy a kvalitu zabalení.
Zobrazit reakci obchodu Dobré elektrorychlost dodání
Zobrazit reakci obchodu Dobré elektroRychlost dodání, odvoz staré vadné pračky.
Je to naše třetí pračka za téměř 45 let manželství, první fungovala 29let, druhá vydržela 14let a tato má za sebou dvě praní. Vše se zdá dobrý až na ždímání to je hrůza! Ani jedna nebyla tak hlučná, dokonce buben odřel sklo ve dvířkách pračky. Vše bylo uděláno podle návodu. Prosím, můžete mi poslat kontakt na technika, aby se na to podíval. Docela se dál bojíme prát a stát celou dobu praní v pozoru už nemůžeme. Děkuji.
Zobrazit reakci obchodu Dobré elektroNechápu, proč volali, jestli můžou zboží předat dopravci, za mě zbytečné zdržování, mohli poslat hned, jako to dělají všichni ostatní. Nezvedám čísla z podezřelým předčíslím, tak bylo štěstí, že mě napadlo dát číslo do vyhledávače, ať vím, kdo volal. Zaplatili jsme sms avizo o doručení od dopravce (to jako není samozřejmost?!), došlo jen "dnes vám budem doručovat'....bez času, takže nicneříkající. Myčka ještě nezapojena, ale zabalená byla ok.
Zobrazit reakci obchodu Dobré elektroRycchlost
Zobrazit reakci obchodu Dobré elektrohlavne rychlost dodaneho zbozi
Zobrazit reakci obchodu Dobré elektroRychlost
Zobrazit reakci obchodu Dobré elektro