Hlavička stránky
Logo obchodu KaffeK.cz

KaffeK.cz

21 hodnocení

81 % spokojených zákazníků

Spokojenost v posledních 6 měsících
říj.lis.pro.led.úno.bře.0 %100 %

Hodnocení obchodu

Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.

Registrovaný uživatelpřed 7 dny
Doporučuji obchod

Velký výběr V eshopu je Uvedena doba minimální spotřeby Při větší objědnávce Neplatíte dopravu

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Romana Kulcsarovapřed 10 dny
Doporučuji obchod

Doporučuji, káva přišla do týdne

Nahlásit
Nahlásit recenzi
*Alliya*před 2 měsíci
Doporučuji obchod

Doporučuji! I přes negativní recenze, jsem objednala zboží. Vše naprosto v pořádku. Komunikace rychlá. Zboží přišlo do týdne. Chutě lahodné. Nyní mám velkou zásobu, ale určitě objednám znovu.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Adrianapřed 2 měsíci
Doporučuji obchod

Rychlé dodání ( nebylo ani potřeba), ceny ok. Vše proběhlo naprosto v pořádku. Doporučuji.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Vlizanekpřed 2 měsíci
Doporučuji obchod

Došlo vše v pořádku a rychle.Káva výborná, pistácie top.Doporučuji.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Tyna Novakpřed 2 měsíci
Doporučuji obchod

objednávka za 1000,-.doprava zdarma,přišlo během týdne v pořádku.Cena proti českým obchodům absolutně bezkonkurenční Rozhodně doporučuji

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 3 měsíci
Nedoporučuji obchod

Tovar mi nedoručili a to prešlí už 2 mesiace. Komunikácia iba cez email a stále dookola, že zasielka je na pošte ... Falošný obchod. Neodporučam

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Kristýna Ježkovápřed 3 měsíci
Doporučuji obchod

Všechno v pořádku,kávovar + kapsle dorazily v pořádku,hezky zabalené a trvalo to cca týden... Velký výběr kapslí... Informace o zásilce...

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Macko 666před 5 měsíci
Doporučuji obchod

Výborná cena

delší doba doručení cca 14dní, ale je to pochopitelné když se káva posíla z Dánska.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Nela Rozsypalovapřed 8 měsíci
Doporučuji obchod

Udělala jsem objednávku a přečetla jsem si recenze, které byly spíš negativní. Ale naprosto v pořádku mi dnes přišel balíček asi po 6ti dnech a v něm vše, jak jsem objednala. Za mě určitě doporučuji :)

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed rokem
Doporučuji obchod

Výborná káva a vynikající cena

Delší dodací lhůta, ale to je pochopitelné, když cestuje balíček z Dánska.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Eva Vejdělkovápřed rokem
Nedoporučuji obchod

Zatím velmi špatné zkušenosti, jedna za druhou, určitě nedoporučuji. Objednala jsem u nich během jednoho víkendu kávovar a objednávku jsem chtěla obratem stornovat, protože mi přišlo potvrzení na jiný model, než jsem si na eshopu vybrala. Link na mnou objednané zboží už mi byl bohužel k ničemu. Zboží z nabídky okamžitě zmizelo a nebylo možné to ověřit. Nicméně model, který se mi rozhodli poslat, v obchodě visel dál... A model, který jsem chtěla, náhle nebyl k nalezení. OK, mohla jsem se prostě přehlédnout. Storno se bohužel nepovedlo, protože o víkendu prý zákaznický servis nefunguje a v pondělí ráno mi napsali, že už to není možné, protože kávovar mi ve skladu už balí a odesílají. Balík přišel, já ho chtěla vrátit, protože jsem chtěla ten jiný model... nicméně jsem ho aspoň vyzkoušela, jestli by mi třeba nestačil. Nastal další problém s vratným štítkem - z odkazu, který mi poslali, nešel štítek vygenerovat. Trvalo několik dní, než mi ho poslali sami - doprava zpět mínus 250 Kč z ceny kávovaru. Ok, jde to do Dánska, moje chyba, nevšimla jsem si, že nemají v Česku zastoupení, jen český web. Balík jsem poslala zpátky a teď řeším další potíže. V úterý mi přišel automatický mail, že na kávovaru našli známky opotřebení, a proto mi nemůžou peníze vrátit. A jestli ho chci, že mi ho pošlou zpátky. V příloze byly dvě rozmazané fotky, na kterých nebylo nic znát, jen fleky a fakt, že šlo nejspíš o průsvitnou nádobku na vodu. Odpověděla jsem, zeptala se, jestli jde o nějaké poškození, protože ode mně odešel v pořádku a zabalený naprosto stejně, jako od nich, nebo jestli to náhodou nejsou jen stopy po lepence, kterou byla přichycená k nádobě folie s víčkem. (Samozřejmě jsem ji nedrhla, abych nevyrobila nechtíc nějaké to opotřebení.) Včera neodpověděli a dnes mi přišel úplně stejný automaticky generovaný mail, že kávovar má známky opotřebení, peníze nemůžou vrátit, a jestli ho chci, že mi ho pošlou zpět... Pokud tenhle komunikační řetězec nepřeruší nějaký příčetný člověk, který se podívá na kávovar a napíše mi, o co konkrétně jde a jak to navrhuje řešit (odmítnout vrátit peníze funkčního kávovaru kvůli nějaké těžko identifikovatelné skvrnce na nádobce jaksi nelze), tak jsou to buď velcí amatéři, nebo obyčejní šizuňci.

KaffeK.czZobrazit reakci obchodu KaffeK.cz
Nahlásit
Nahlásit recenzi
Aktrosrostapřed rokem
Doporučuji obchod

Velmi dobré ceny a velký výběr. Do týdne bylo zboží doručeno.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Asmussentoenderpřed rokem
Doporučuji obchod

Nejprve jsem byl trochu podezřívavý. Nikdy předtím jsem o tom neslyšel. Pak jsem zjistil, že pocházejí z Dánska a jsou v Evropě velmi populární. Koupil jsem si Dolce Gusto pro sebe i pro několik přátel a dodací lhůta byla krátká, když vezmu v úvahu, že je to odesíláno z Dánska. Určitě bych od nich objednal znovu. Navíc jsou velmi levní a mají skvělé slevy.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed rokem
Nedoporučuji obchod

Objednávka po týdnu nedorazila a nikdo nereaguje ani emaily. Stav objednávky je stále stejný, jako první den.

KaffeK.czZobrazit reakci obchodu KaffeK.cz
Nahlásit
Nahlásit recenzi
Holegpřed rokem
Doporučuji obchod

Trochu delší doba dodání

Nahlásit
Nahlásit recenzi
milan 66před rokem
Doporučuji obchod

Objednávka dorazila v pořádku i komunikace přes email v pořádku.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Tomasovinapřed rokem
Nedoporučuji obchod

zboží ani po 3 týdnech nedorazilo. Stále ukazuje přeprava ze zahraničí. Po urgenci mi emailem přišel odkaz na jinou zásilku. Eshop nemá infolinku pouze chat. Podezření na falešný eshop. Pozor.

KaffeK.czZobrazit reakci obchodu KaffeK.cz
Nahlásit
Nahlásit recenzi
Jaroslav Lachmanpřed rokem
Doporučuji obchod

Káva dorazila v pořádku.Hodne velký výber kávy. Mohu jen doporučit.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Jane Geybrielpřed rokem
Doporučuji obchod

Hodně lidí se tam bojí objednat, protože je to zahraniční firma a platba je předem. Ale komunikace přes email od začátku do konce. Posílají to z Dánska. Poštovné je vyšší, ale my objednávaly ve vícero lidech a zas člověk ušetří na těch kapslích, co za tuhle cenu málokdy seženem u nás.. Do týdne doručeno přes PPL

Nahlásit
Nahlásit recenzi

Doprava

PPL

Kontaktní údaje