Dobrá komunikace
Zobrazit reakci obchodu Domacitechnika.czPouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Dobrá komunikace
Zobrazit reakci obchodu Domacitechnika.czSkvělí přístup
Zobrazit reakci obchodu Domacitechnika.czRychlost a cena
Zobrazit reakci obchodu Domacitechnika.czObchod moc dobrý doporučuji
Zobrazit reakci obchodu Domacitechnika.czrychlost
Zobrazit reakci obchodu Domacitechnika.czMalý spolehlivý vysavač.
Zobrazit reakci obchodu Domacitechnika.czrychlost dodání
Zobrazit reakci obchodu Domacitechnika.czDobrá cena, rychlost doručení.
Zobrazit reakci obchodu Domacitechnika.czdoprava českou poštou, bohužel nešlo vybrat jiného dopravce.
Zobrazit reakci obchodu Domacitechnika.czjednání pracovníků
Zobrazit reakci obchodu Domacitechnika.czRychlá komunikace, rychlé dodání,spokojenost
Zobrazit reakci obchodu Domacitechnika.czRychlé dodání
Zobrazit reakci obchodu Domacitechnika.czKvalitně zabaleno a rychle dodáno
Zobrazit reakci obchodu Domacitechnika.czDo dnešního dne mi bazén nepřišel a to bylo napsané do 24h a nikde nic.
Zobrazit reakci obchodu Domacitechnika.czrychlost dodávky
Zobrazit reakci obchodu Domacitechnika.czTermín dodání.Zboží mělo dorazit ve čtvrtek,v sobotu jsme to již potřebovali,proto jsme si to u Vás objednali.Jelikožve čtvrtek nedorazilo nic,kontaktovali jsme přepravce,ten řekl,že nestíhá,proto to předal poště.Kontaktovali jsme tedy poštu,tam nám bylo řečeno,že nemají co přepravit,jelikož sice papírově je zásilka evidovaná,ale nemají ji fyzicky,jelikož ji původní přepravce stále nedoručil.
Zásilka dorazila až v pondělí,po rozbalení jsme zjistili,že v sobotu bychom stejně přístroj nemohli použít,jelikož byla zcela poškozena rychlospojka pro hadičku na pivo
Zobrazit reakci obchodu Domacitechnika.czŠtípačka je zbytečně vysoká, stojánek by se dal snížit o 20 cm
Zobrazit reakci obchodu Domacitechnika.czvše ! zásilka dorazila brzy ,ale poškozená (obal v pořádku neponičený ,ale centrála rozbitá, nemůžu se ubránit dojmu , že mi poslali vědomě poškozené zboží jelikož byla krabice rozbalena a znovu přelepena izolepou) reklamace do dnes běží a nemám ani peníze ani novou centrálu . Doufám ,že vše dopadne dobře a já se dočkám bezvadného zboží která jsem si obědnal.
Zobrazit reakci obchodu Domacitechnika.czRychlost vyřízení
Zobrazit reakci obchodu Domacitechnika.czRychlost
Zobrazit reakci obchodu Domacitechnika.cz