rychlé vyřízení i komunikace s podporou
lehký informační šum mezi eshopem a prodavačkou na prodejně
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
rychlé vyřízení i komunikace s podporou
lehký informační šum mezi eshopem a prodavačkou na prodejně
rychlost objednávky
rychlé dodání
Rychlost dodani, komunikace
Zboží odpovídá nabídce, rychlost doručení.
jeden plolvak byl pichlej,dobre ze davate lepici sady,i kdyz v te druhe sade nebylll....
Rychlost doručení.
Dobrý den, Vaši zásilku jsem obdržel, ale nebyla kompletní. To jsem Vám psal již 30.7.2021. Proto je mi velice podivné, proč se ptáte po mé spokojenosti.
Dobré odpoledne, dnes jsem obdržel svou objednávku č. 604514549, nafukovací kajak Ventura 280x86cm. Při rozbalování a kontrole obdrženého zboží jsem zjistil, že chybí dvě demontovatelné ploutve. Bez těchto sice kajak "plave" je však směrově velmi nestabilní.
Nyní nevím, zda mám celý balík odeslat zpět, jako reklamaci, nebo jste schopni mi v "rozumné" době chybějící části dodat. Poradíte?
Díky, Kros Zbyněk
rychlost dodání
rychlost dodání
Byla jsem spokojená s příjemnou obsluhou i rychlým vyřízením objednávky
...cenu výrobku; rychlost zaslání zboží...
Spolehlivá zásilka
Ochotné paní prodavačky, všechno v pořádku!!!
Rychlé dodání, všechno v pořádku
krátká doba pro vyzvednutí objednávky (1 den). Musela jsem žádat o prodloužení. Místo, kde jsem vyzvedávala objednávku (Juliš Praha) má zbytečně komplikovaný systém vydávání zásilek. U pokladny dole mi řekli, že musím nahoru, tam nikdo nebyl, když už paní přišla řekla mi že musím jít zaplatit dolu - eskalátory dolu byly zase uplně na druhé straně prodejny a dole u poklady jsem opět musela stát frontu, kterou jsem tam vystála už předtím.... no... příště si to raději vyzvednu jinde, než pobíhat po Sparkysu nahoru a dolu....
vše v pořádku, zboží vyzvednuto v den objednávky, dobrá cena
Rychlost dodání. Vše v pořádku.
Vstřícné jednání, super komunikace
Rychlost
Zvolil jsem v nabídce platbu kartbo při převzatí. Večer před doručením mi spedice oznámila že platit kartou nelze. Pro mne docela komplikace běžně nemám 95 000,- v kapse !!!!