komunikaci po telefonu rezervaci a vybrání krabice v super stavu
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Příjemné jednání
Rychlost vyřízení objednavky
Zboží bylo rozbaleno a opět nevhodne zabaleno, byl to dárek, takže zklamání. Pokud bych nakupovala pro své deti, nevadilo by mi to.
Vyber dobry. Ceny ok
Doba nez se eschop promit v prodejne, zbytecne dlouhe čekání.
Byla jsem velice překvapena jak byla objednávka rychle přípravena.
Slečna která vyřizovala moji objednávku mě ihned informovala tekefonicky o jedné položce která nebyla skladem. Byla velice příjemná, milá. Zboží vpořadku, není nic co by nr odradilo od od další objednávky
Na obchodě milá paní prodavačka, vše bylo rychle nachystáno i přes větší objem. vše na jedničku. skvěle vyřešené stránky, kde je dobře poznat kde je co dostupné a najít si tak kusy, které se dají objednat na prodejnu, když vam trochu s darky hoří koudel :D
Zboží rozbaleno, někdo ho vrátil tak ho prodali zase jako nové. Obaly poškozené. již nikdy u obchodu nenakoupím.
Rychlost zpracování objednávky a to, ze splnili můj požadavek ohledně výběru barvy produktu.
všechno bez problému
milá obsluha
Pristup
Rychlost vyřízení.
Rychlost dodání a příjemné chování zaměstnanců.
Komunikaci
rychlost dodání
Měla jsem dopravu na zásilkovnu, poslali na adresu.
Rychlost dodání zboží a ochota komunikovat
Komunikaci a rychlost expedice
Zklamání bylo z dnešního dne! Šel jsem se synem nakoupit další hračky, a když jsem předal paní prodavačce vaší věrnostní kartičku, tak mě sdělila, že nemám dokončenou registraci, že bohužel ji to nejde načíst kartičku, kterou zkoušela dvakrát. Přitom při první objednávce, kde jsem nakoupil, tak jsem s paní prodavackou registraci dokončil, a řekla mi, že je vše v pořádku. Tak teď nechápu v čem je tedy problém?! Čili to beru tak, že věrnostní zákaznickou kartu mám k ničemu, když první tvrdí, že je vše v pořádku, a druhá paní prodavačka tvrdí, že to v pořádku není. Nezlobte se na mě, ale počítal jsem s tím, že tedy když podle druhé paní prodavačky je registrace neúplná, že ji semnou aspoň dokončí, nebo mě řekne co a jak, ale odpověď byla já nevím, máte nedokoncenou registraci. Strašně to paní zřejmě baví! Takže se nezlobte, ale za mě už ne. Děkuji, a jsem s pozdravem, Lahoda Luboš.
Rychlost a výběr.
Bezproblémová objednávka zboží a ochotná prodavačka na prodejně
Zboží ne funguje
