Voňavé seno! Náš králíček si ho hned zamiloval, zakoupili jsme i dobrůtky a největší úspěch mají kořeny pampelišek. Zásilka přišla rychle, určitě doporučuji :)
Ocenila bych lepší balení, musíme to skladovat v té krabici, jelikož to doma nemáme do čeho dát a náš malý ušák, krabici rád kouše :D brzy bude seno po celém bytě
