Konečně šaty, do kterých se s velikostí košíčků G vlezu a nemusím si kvůli tomu kupovat velikost L a výše při mé jinak normální velikostí M.
Provedení. Jedny šaty jsem musela přejít, protože byly špatně sešity a to na dvou místech. Normálně bych reklamovala, ale moc se mi jinak líbily. Druhé se po vyprání sehrály tak, že nešly přes prsa pěkně dotknout a musela jsem přešít knoflík k okraji a stejně to zlobí. Ze všech šatů trčí porůznu nitě, takže jsem to musela začišťovat.
