Objednána hra - přišel pouze prázdný obal, reklamacni oddělení 5 dni nekomunikovala pak vše hodilo na přepravce , žádná kompenzace a 20 dni čekání na vyjádření které bylo zamítnutí reklamace!!!
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Asi už nic
Uvedená doba dodání je klamná !!! - Dnes je to osmý den kdy jsem zaplatil za zboží a stále nic nedorazilo.Když jsem volal čtvrtý den,bylo mi sděleno že zitra to dorazí,uběhly další čtyři dny a nic...znovu jsem volal a slyšel jsem stejnou písničku,zítra vám to dorazi.Mironet nedoporučuji !!!!!!! Jsou to lháři.Pokud mi zboží někdy dojde,tak se budu modlit ať funguje a to aspoň do konce záruky,nerad bych s nima ještě kdy co řešil
Lháři... Lháři... Lháři!!!! Už nikdy více!
rychlost
Dost položek je za lepší cenu než jinde ale je třeba být opatrný. Dá se ale najít. Dobrý sortiment.
Zavřeno v sobotu i o svátcích. Zavíračka v 18 hodin je pro mne brzo. Někdy nakoupím tam kde mají o 30 minut delší dobu. (Pracuji do 18) Personál prodejny dělá co může ale je jich tam zřejmě dost málo. Na mnohé produkty se musí čekat i 3 dny.
Rychlost dodání, nízká cena
Dlouhá doba dodání a zatím žádný kupon na slevu při dalším nákupu za to zpoždění.
Super komunikace.
Vrchol....už při využití pojištění které jsem si zaplatila společně s telefonem byli nepříjemní, víc než měsíc jsem byla bez telefonu ( pro firemní účely ), po převzetí telefonu po "opravě prasklého displeje" se začala nafukovat baterie v telefonu a s ní se začal odlepovat zadní kryt. Při uplatnění reklamace jsem byla arogantně odmítnuta. S větší neochotou sem se ještě nesetkala. Děkuji pěkně ....telefon byl za 11 000 a vydžel rok a půl.
Jednoduše, rychle, výhodně nakoupeno!
Nelze zaslat na Zásilkovnu dle vlastního výběru. Nelogicky nabízí jen některé výdejní místa Zásilkovny. Komunikace s operátorem zcela o ničem. Děkuji, nechci
Za mne vše OK.
Vše super, plná spokojenost.
Nespokojen s reklamací a storno poplatek 10% při vrácení zboží. Zboží jsem hned vrátil, špatný výběr a hned mi byl naúčtován storno poplatek, hrozný jednání na reklamační lince, neporučuji
Maximálně termín dodání
Reklamace zboží, které mi bylo doručeno poškozené není ani do teď, 5 měsíců po koupi vyřešeno. Obchod nereagoval ani na výzvu ČOI! S tímto obchodem už nikdy více!
Vše naprosto profesionálně k plné spokojenosti :)
Skvělá služba - především jmenovitě Antonín VALTER na reklamaci vše vyřídil ochotně a bleskurychle. Chyba byla na mé straně a bez problémů se šlo domluvit. Super zkušenost. Vřele doporučuji!
Dodání,komunikace či reklamace jsem byl spokojen
Pouze při servisu jsem žádal o poškozené
díly a bylo mi řečeno že byly ekologicky
zlikvidovány to jest HDD z kterého jsem si chtěl stáhnou data.
Ochotná obsluha, dobré ceny.
Dobrá cena, o den zpozdili dodání, ale včas dali vědět a omluvili se, takže v pohodě.
