Rychlost
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
standard - zboží skladem, po urgenci se den nic nedělo, potom výmluva , že zboží se musí objednat znovu, přitom na netu stále skladem, ale už jiná cena.., když jsem objednal jinde večer , tak druhý den bylo doručeno, někdo to prostě jde , no a někde .....-:)
Žádná komunikace, potvrzení objednávky, expedování zboží, nic, jen jsme zboží objednali a čekáme přes týden jestli vůbec něco přijde.
Vstřícný přístup
Opravdu tragické jednání tohoto obchodníka.
Zboží objednáno a zaplaceno.
Týden se nic nedělo - zboží stále uvedeno jako skladem.
Po urgenci na dodání, stručně zdělení: "Zboží již není dostupné, napište číslo účtu pro vrácení peněz"
ZDE JIŽ NIKDY VÍCE!!!
Rychle dodani, super ceny.
Vrele soporucuji
kvalitu
rychlé vyřízení objednávky
rychlost a cena
zatím nic , kvalitu posoudím až o vánocích
Cenu.
Měl jsem špatnou zkušenost asi před 10-ti lety a tomuto obchodu jsem se vyhýbal.
Teď jsem to zkusil znovu a opět "nezklamali" :-(
Monitor, který byl údajně "skladem", přišel o několik dnů později, protože "kupodivu" čekali na dodání od dodavatele.
O zdržení mě samozřejmě nikdo z Mironetu neinformoval.
Hezký showroom
Že musím i kvůli pouhé platbě jinak hotové objednávky musel čekat ve frontě na prodavače. Nicméně díky krátké době to nebyla taková tragédie, ovšem kdyby byla fronta delší, nebylo by to nic příjemného.
Super jednání, rychlost.
v pohode jednani.
rychlost, spolehlivost
Rychlost,obsluha
sortiment
Objednané zboží odeslali rychle a vše dorazilo v pořádku.
Komunikace, dodání,přehled webu vše ok.
Rychlost
rychlost dodání,bonusový dárek
koupila jsem si mobilní telefon a po dvou týdnech jsem ho musela dát reklamovat, po devíti hodinách jsem měla vybitou baterii a to i přes noc kdy jsem spala a mobil tudíž vůbec nepoužívala,dobíjela jsem ho dvakrát za den, v tento čas se reklamace ještě vyřizuje
