jednání super,ochota
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Zklamalo mě,že po té,co jsem napsala dotaz na stůl,tak místo odpovědi druhý den zmizel z nabídky:(
výběr,rychlost dodání
Jsou to jen kecalové .... umí se neustále vymlouvat. Ať neslibují pro ně nesplnitelné věci. Člověk počítá s nábytkem a už čekám cca 2 měsíce.
Nabízejí zboží v mém případě komodu. Slibovali dodací lhůtu 5-15 dnů. Po dvou měsících komodu stále ještě nemám.
Rychlost dodání, skvělé jednání se zákazníkem.
Dodani v terminu, fajn komunikace s obchodem. Objednavali jsme 2 detske psaci stoly a vse ok. Mohu doporucit!
Tento obchod v žádném případě nedoporučuji.Termín dodání byl skoro měsíc a půl.Jednání bylo taky dosti zvláštní.Už bych si tu nic nakoupila.
Výborná cena. Kvalita sedací soupravy velmi dobrá. Dodáno dle mého požadavku. Obchod doporučuji.
Jednoduchá stavebnice. Vstřícná komunikace, skvělá doprava, ochota. Perfektně zabaleno.
Součástky k montáži byly úplně přesně! Nepočítají s chybou.
Zobrazit reakci obchodu Nabytek-kelt.czMám sedací soupravu 4měsíce a vše špatné, vytahané švy, shrnutá koženka, špatně ušité Poslala jsem fotky a raději mi napsali, že nic nevidí abych to poslala a že se uvidí. Mám posílat sedačku o rozměrech 365x210cm a potom se uvidí dobré né? Na fotkách bylo vše jasně vidět. prostě super sedačka stála 23000.také mi napsali že je to používáním to je opravdu dobré takže si kupte sedačku a jen se na ní můžete dívat. Jsme starší lidé nemáme děti a nemá jí kdo zničit, prostě velmi špatná výroba a jen se vymlouvají. Už zde nikdy nenakupovat!!!!
Zobrazit reakci obchodu Nabytek-kelt.czSkvělý obchod, dobrá cena zboží a perfektní komunikace
Není do kritizovat
Zobrazit reakci obchodu Nabytek-kelt.czvýborná komunikace, obsah a stav zásilky byl v naprostém pořádku, příznivá cena, doporučuji
Zobrazit reakci obchodu Nabytek-kelt.czKomunikace s obchodem na jedničku, rychlost vyřízení a dopravy objednaného zboží.
Zobrazit reakci obchodu Nabytek-kelt.cz