Komunikace s obchodem
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
jsem velice spokojená, rychlé vyřízení objednávky i dodání zboží
Kvalita, chut
Doprav
Kvalita masa.
Doba doručení
Vynikající chuť
Kvalitní produkty, expres dodání.
Objednávka rychle vyřízena. Vše k mé spokojenosti
brzké, bezproblémové vyřízení objednávky
Výborné masíčko, skvěle dochucené a usušené. Všem jen doporučuji zkusit ten skvělý zážitek z jejich masíčka.
Kvalita, komunikace rychlost
- rychlé vyřízení objednávky
- možnost využít slevový kód
- kvalitní produkty
- výborná komunikace
skvělá chuť
rychlost dodání a chuť
Chuť masa
Příliš tuhé. Nedá se rozkousat
Kvalita zboží
Rychlost zpracování objednávky
Výrobky naše rodina zná, všechno OK.
Všechno bezva. Na Usušily je spolehnutí.
Vůbec nic. Vše perfektní.
originální balení
Skvělé maso. Už podruhé jsem objednala pro syna. Tentokrát jsem vzala 4 balení XL k vánocům i k narozeninám. Doporučuji všem.
Je to luxusní sušené maso
